Milyarder Kripto Para Yatırımcısı: 2019'da İşler Tersine Dönecek • Coinkolik
Yükleniyor...

Milyarder Kripto Para Yatırımcısı: 2019’da İşler Tersine Dönecek

Eski Goldman Sachs partneri ve Galaxy Digital'in kurucusu Mike Novogratz, Financial Times'a 23 Kasım'da verdiği bir röportajda kripto para piyasasında işlerin önümüzdeki yıl tersine döneceğini söyledi.

Mike Novogratz Kripto Para Piyasası

Eski Goldman Sachs partneri ve Galaxy Digital’in kurucusu Mike Novogratz, Financial Times’a 23 Kasım’da verdiği bir röportajda kripto para piyasasında işlerin önümüzdeki yıl tersine döneceğini söyledi.

Röportajda Novogratz, bu yılın zor bir yıl olduğunu, Galaxy Digital’in kripto paraların Goldman Sachs’ı haline geleceğini umduğunu ve ayı piyasasında iş kurmanın berbat olduğunu söylüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Financial Times’a göre Novogratz, finansal kurumların “kripto para birimi fonlarına yatırım yapmaklarıyla birlikte gelecek yılın ilk çeyreğinde kripto para piyasasında işlerin yoluna göreceği” öngörüsünde bulundu.

Financial Times ayrıca, finansal teknoloji danışmanlık firması Post Oak Labs’ın kurucusu Tim Swanson’ın, “Novogratz, üzerinde hiçbir etkisinin olmadığı bir şey için tahminde bulunmaya çalışıyor” sözünü de aktarıyor. Bu ek olarak Swanson, daha önce çok sayıda şirketin Galaxy Digital‘in şu anda yapmaya çalıştığı ama pek bir başarıya ulaşamadığı şeyi denediğini söylüyor ve “4 yıl öncesine hoş geldiniz.” diye de ekliyor.

Röportajda anonim bir Blockchain şirketinin kurucusunun kriptodaki en büyük eksikliğinin güvenilir ticaret bankacılığı olduğuyla ilgili sözleri de alıntılanıyor. Bu anonim kurucu, Galaxy Digital’in bu avantajdan faydalanacak ilk şirket olacağını söylüyor.

Financial Times’a göre Novogratz, geleneksel finans alanında önemli isimlerin başını çektiği kripto para birliği olaylarına işaret ettikten sonra “şüpheye kapılmanın kolay olduğunu, ancak bir şeyler olduğunu” söyledi. Özellikle Novogratz, New York Borsası (NYSE) operatörü tarafından yaratılan dijital varlık platformu ve yakın zamanda büyük yatırım şirketi Fidelity tarafından duyurulan kurumsal yatırımcılar için dijital varlık yönetimi hizmetleri olan yaklaşan Bakkt’ı işaret ediyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x