Yükleniyor...

Milyarder Robert Kiyosaki: Sorun Elon Musk veya Bitcoin Değil, Sorun Fed

"Zengin Baba, Yoksul Baba" adlı popüler finansal bağımsızlık geliştirme kitabının yazarı Robert Kiyosaki, mevcut düşüşte Bitcoin satın almayı planladığını belirtti.

milyarder robert kiyosaki sorun elon musk veya bitcoin degil sorun fed 1

“Zengin Baba, Yoksul Baba” adlı popüler finansal bağımsızlık geliştirme kitabının yazarı Robert Kiyosaki, mevcut düşüşte Bitcoin satın almayı planladığını belirtti. Bay Kiyosaki’ye göre şu anda ne Elon Musk ne de Bitcoin bir sorun teşkil etmiyor. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kiyosaki, aşağıdaki tweet aracılığıyla Amerika Birleşik Devletleri’nin mevcut mali durumu hakkındaki görüşlerini paylaştı.

“Finansal Çöküş Geliyor, Daha Fazla Altın, Gümüş ve Bitcoin Biriktirin”

Benzer bir Twitter yorumunda Kiyosaki, yakın gelecekte Amerika Birleşik Devletleri’nde bir ekonomik çöküş olasılığının yüksek olduğu konusunda uyardı. Bir kez daha altın, gümüş ve Bitcoin satın almayı önerdi. Kesin ifadesi aşağıdaki gibiydi:

“Hazır mısın? Patlama, iflas, mani, çöküş, buhran. Mani bugün piyasalarda. Dünya tarihindeki en büyük buhrana hazırlanın. Fed ne yapacak? Daha fazla para mı basacak? Daha fazla altın, gümüş ve Bitcoin biriktirin. 

ABD Doları Yok Ediliyor

Kiyosaki, ABD dolarının Fed tarafından devam eden para basımı nedeniyle yok edildiği konusunda uyardı.

Ayrıca, 2021 yılında 7 trilyon doların üzerinde para basımı yapıldığına dikkat çekti ki bu, 2008 mali krizinden sonra basılan 700 milyar dolardan çok daha fazlasını temsil ediyor:

“2008’den sonra Subprime Crash Fed ve Hazine 700 milyar dolar bastı. 2021’de Fed ve Hazine 7 trilyon dolar basacak. Tarihteki en büyük çöküş geliyor. En kötü yatırım FANG hisse senetleri, şimdi altın, gümüş, ve Bitcoin almayanlar aptaldır.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x