Yükleniyor...

Milyarder Yatırımcıdan, Kripto Borsaları Hakkında Şok İddia!

Milyarder yatırımcı Mark Cuban, merkezi borsalardaki hacimlerin sahte olduğunu ve bunun bir sonraki çöküşün nedeni olacağını ileri sürdü.

Milyarder Yatirimcidan Kripto Borsalari Hakkinda Sok Iddia

Milyarder yatırımcı Mark Cuban, merkezi borsalardaki hacimlerin sahte olduğunu ve bunun bir sonraki çöküşün nedeni olacağını ileri sürdü.

Yeni yıl, kripto endüstrisi açısından beklentiler ve söylentiler ile devam ediyor. Birçok kripto projesi, ağır söylentiler altında varlığını devam ettirmek için mesai harcıyor. Diğer taraftan maksimalistler, ayı piyasasının son bulduğunu ve artık yükselişin başlayacağını düşünüyor. Sektörün en önemli gündem konularından birisi de kripto para borsaları oldu. Milyarder yatırımcı ve Dallas Mavericks‘in sahibi Mark Cuban, merkezi kripto para borsalarının hacimlerinin sahte olduğunu iddia etti.

Mark Cuban, Merkezi Kripto Para Borsalarını Topa Tuttu!

Kripto yatırımlarıyla bilinen milyarder Mark Cuban, merkezi kripto para borsalarını hedef aldı. Cuban, kripto piyasasındaki sonraki çöküşün nedenini açıkladı.

Cuban, 2023 yılının geçen yıla göre kripto skandallarıyla geçmeyeceğini savundu. Birkaç kripto projesini ve Web3 girişimleri destekleyen Cuban, sektörün gidişatına değindi. Cuban, sonraki çöküş senaryosunun merkezi kripto para borsalarının etkisiyle yaşanacağını belirtti.

Milyarder isim, merkezi borsalardaki ilgi çekmeyen token’larda on milyonlarca likidite olduğuna dikkat çekti. Cuban, bu likidite ve hacimlerin merkezi borsalar tarafından oluşturulan sahte veriler olduğunu iddia etti.

İddiasının bir tahmin olduğunu belirten milyarder, henüz bir kanıtı olmadığını sözlerine ekledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x