Yükleniyor...

Milyarderlerin Bitcoin (BTC) Satın Alması İçin Gereken Fiyat Açıklandı: 288.000 Dolar

Altana Dijital Para Fonu Yatırım Sorumlusu ve Bitcoin (BTC) yatırımcısı Alistair Milne, milyarderlerin Bitcoin almaları için gereken BTC fiyatını belirtti.

Milyarderlerin Bitcoin BTC Satın Alması İçin Gereken Fiyat Açıklandı 288.000 Dolar

Altana Dijital Para Fonu Yatırım Sorumlusu ve Bitcoin (BTC) yatırımcısı Alistair Milne, milyarderlerin Bitcoin almaları için gereken BTC fiyatını belirtti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

26 yıllık deneyime sahip girişimci ve yatırımcı olan Alistair Milne, en sonunda milyarderlerin, amiral gemisi kripto para birimini satın almak zorunda kalacağını söyledi.

“Şimdi Bitcoin (BTC) Almayan Milyarderler İlerde Mecbur Kalacak”

Şu anda milyarderlerin Bitcoin (BTC) satın almamaları iyi bir şey olabilir. Çünkü, bay Milne, milyarderlerin yeni boğa döngüsü sırasında Bitcoin (BTC) satın almak zorunda kalacağını vurguladı. Ayrıca Milne, kripto para analisti PlanB tarafından oluşturulan “stok-akış” modeline dayanarak milyarderlerin Bitcoin’i en tepeden yani 288.000 dolar seviyesinden alacağını iddia etti. Kısaca milyarderlerin Bitcoin (BTC) alması kaçınılmaz görünüyor.

Peter McCormack’un “Bitcoin Ne Yaptı” adlı podcastinde PlanB, kripto para kralının fiyatının 2020-2024 pazar döngüsü boyunca 288.000 dolarlık çılgın bir seviyeye ulaşacağını açıklamıştı.

Milyarderler İçin Bitcoin (BTC): Karmaşık İlişkiler

Finans dünyasındaki zenginler arasında Bitcoin (BTC) beklentileri konusunda bir fikir birliği bulunmuyor. Örneğin, entelektüel milyarderler arasında bulunan Ray Dalio, Bitcoin’in gerçek bir değeri olduğunu düşünmezken Nassim Taleb tam tersi bir görüşe sahip.

Bay Dalio, Bitcoin (BTC) benimsenmesinin “muhtemelen hiçbir zaman” olmayacağında ısrar ederken, ‘Black Swan’ın yazarı kripto ve Bitcoin’in (BTC) gelişmekte olan ekonomiler için mükemmel araçlar olduğundan emin.

Yüksek teknolojili kodamanlar arasındaki görüş ise ortak bir noktadadır. Twitter CEO’su Jack Dorsey ve Facebook CEO’su Mark Zuckerberg kripto ve Blockchain konusunda oldukça iyimser. Hatta Dorsey, Bitcoin’i (BTC) kabul eden militan evangelistlerden biridir.