Ana Sayfa Haberler Milyoner Kripto Para Yatırımcısı Türkiye'ye Geliyor!

Milyoner Kripto Para Yatırımcısı Türkiye’ye Geliyor!

Milyoner kripto para yatırımcısı Ian Balina, Kucoin sponsorluğunda gerçekleştirilen “Ian Balina Dünya Kripto Turu” kapsamında Kasım ayında İstanbul’a geliyor. 2 Kasım 2018 tarihinde düzenlenecek olan etkinliğin nerede gerçekleştirileceği henüz net değil. Etkinliğe buradaki adresi üzerinden tümüyle ücretsiz olarak kayıt olunabiliyor.

Ian Balina, Blockchain ve kripto para alanındaki en etkili isimlerden biri. 100x Advisors’ın kurucusu olan Balina, halihazırda MetaHash, Phantasma Protocol, Nucleus Vision ve Pareto Networks’e danışmanlık yapmasıyla biliniyor.

Ian Balina, Nisan ayında bir hack saldırısı ile gündeme gelmiş yatırım hesabının ele geçirildiğini iddia etmişti. O dönem Balina’nın 2 milyon 910 bin dolar değerinde bir portföyü bulunduğu belirtiliyordu.

Olayın ardından konuşan Ian Balina, para için endişelenmediğini, dersini aldığını ve bilgisayar korsanlarını yakalamakla meşgul olduğunu dile getirmişti. Kripto paralar için dünya turuna çıkan Balina’nın aradan geçen sürenin ardından olayın şokunu atlattığı görülüyor.

Etkinlikle ilgili daha fazla bilginin paylaşılması veya bilgi edinmemiz durumunda sizlerle paylaşıyor olacağız.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için bizi Twitter’da ve Instagram’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram grubumuza katılın!

Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları

Piyasa Özeti