Ian Balina

Milyoner kripto para yatırımcısı Ian Balina, Kucoin sponsorluğunda gerçekleştirilen “Ian Balina Dünya Kripto Turu” kapsamında Kasım ayında İstanbul’a geliyor. 2 Kasım 2018 tarihinde düzenlenecek olan etkinliğin nerede gerçekleştirileceği henüz net değil. Etkinliğe buradaki adresi üzerinden tümüyle ücretsiz olarak kayıt olunabiliyor.

Ian Balina, Blockchain ve kripto para alanındaki en etkili isimlerden biri. 100x Advisors’ın kurucusu olan Balina, halihazırda MetaHash, Phantasma Protocol, Nucleus Vision ve Pareto Networks’e danışmanlık yapmasıyla biliniyor.

Ian Balina, Nisan ayında bir hack saldırısı ile gündeme gelmiş yatırım hesabının ele geçirildiğini iddia etmişti. O dönem Balina’nın 2 milyon 910 bin dolar değerinde bir portföyü bulunduğu belirtiliyordu.

Olayın ardından konuşan Ian Balina, para için endişelenmediğini, dersini aldığını ve bilgisayar korsanlarını yakalamakla meşgul olduğunu dile getirmişti. Kripto paralar için dünya turuna çıkan Balina’nın aradan geçen sürenin ardından olayın şokunu atlattığı görülüyor.

Etkinlikle ilgili daha fazla bilginin paylaşılması veya bilgi edinmemiz durumunda sizlerle paylaşıyor olacağız.