Anasayfa Haberler Milyonlarca Dolar Değerinde XRP Harekete Geçti!

Milyonlarca Dolar Değerinde XRP Harekete Geçti!

Twitter’da yer alan ve XRP transferleri ile ilgili hareketleri paylaşan “XRPL Monitor” isimli hesabın paylaştığı tweet’e göre 27.5 milyon dolar değerinde XRP bir piyasa yapıcı firmanın hesabına gönderildi.

27.5 milyon dolarlık XRP transferiyle ilgili yapılan yorumlarda, Ripple firmasının gerçekleştirdiği bu transferin coin özelinde bir miktar likidite sağlamak amacıyla olduğu belirtiliyor. Piyasa yapıcı firmanın hangisi olduğu ya da bu transferin tam olarak hangi amaçla gerçekleştirildiği ise henüz bilinmiyor.

Öte yandan XRP topluluğunun büyük bir merakla beklediği Swell Konferansı ise sessiz sedasız sona erdi. Birçok topluluk üyesi konferansta yaşanacak gelişmelerin ve Ripple tarafından gelecek duyuruların XRP fiyatını artıracağına inanıyordu ama bu yönde bir gelişme olmadı.

Bu yazının kaleme alındığı anda CoinMarketCap’in verilerine göre XRP 0,272610 dolardan işlem görüyor.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Avatar
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Haftanın Öne Çıkan Başlıkları