Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Kripto Para Haberleri Milyonlarca Dolar Değerinde XRP Harekete Geçti!

Milyonlarca Dolar Değerinde XRP Harekete Geçti!

ABONE OL:google-news

Twitter’da yer alan ve XRP transferleri ile ilgili hareketleri paylaşan “XRPL Monitor” isimli hesabın paylaştığı tweet’e göre 27.5 milyon dolar değerinde XRP bir piyasa yapıcı firmanın hesabına gönderildi.

27.5 milyon dolarlık XRP transferiyle ilgili yapılan yorumlarda, Ripple firmasının gerçekleştirdiği bu transferin coin özelinde bir miktar likidite sağlamak amacıyla olduğu belirtiliyor. Piyasa yapıcı firmanın hangisi olduğu ya da bu transferin tam olarak hangi amaçla gerçekleştirildiği ise henüz bilinmiyor.

Öte yandan XRP topluluğunun büyük bir merakla beklediği Swell Konferansı ise sessiz sedasız sona erdi. Birçok topluluk üyesi konferansta yaşanacak gelişmelerin ve Ripple tarafından gelecek duyuruların XRP fiyatını artıracağına inanıyordu ama bu yönde bir gelişme olmadı.

Bu yazının kaleme alındığı anda CoinMarketCap‘in verilerine göre XRP 0,272610 dolardan işlem görüyor.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar