Yükleniyor...

Milyonlarca XRP El Değiştiriyor! Neler Oluyor?

WhaleAlert tarafından paylaşılan verilere göre, bugün 479 milyon Ripple (XRP) el değiştirdi.

Milyonlarca XRP El Degistiriyor Neler Oluyor

WhaleAlert tarafından paylaşılan verilere göre, bugün 479 milyon Ripple (XRP) el değiştirdi.

Bitcoin (BTC) ve beraberinde altcoin yükselişi, kripto piyasasını hareketlendirdi. Ancak gözler, Ripple tarafında gerçekleşen işlemlere çevrildi. Ripple ve SEC arasındaki dava süreci merakla beklenilirken, bu süreçlerin XRP üzerindeki etkisi de beklentileri artırıyor. Ayrıca WhaleAlert, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda birçok blockchain işlemlerini öne çıkardı. Bu verilere göre, bugün 479 milyon XRP el değiştirdi. İşlemler arasında, Ripple tarafından bilinmeyen cüzdana yapılan transfer dikkat çekti.

XRP Transferleri Rekor Seviyede, Çanlar Çalıyor!

Gün içerisinde Ripple (XRP) tarafında yaşanan milyonlarca token transferi, kripto yatırımcılarının dikkatini çekti. Ripple kayıtlarından alınan verilere göre, sadece tek bir işlemde 214 milyon XRP transfer edildi. Bilinmeyen cüzdandan başka bir bilinmeyen cüzdana aktarılan bu işlem, bir hazırlık olabileceği düşüncesini öne çıkardı.

210 milyon Ripple (XRP) transferi

Kripto para piyasasındaki yükseliş, balinaların da uykudan uyanmasına neden oldu. Birçok balina, ellerinde bulunan kripto paraları satmak için kollarını sıvadı. Ancak majör coin’ler, daha çok balinaların alım yönlü hareketlerine tanıklık ettiler.

Diğer taraftan popüler kripto para projesi Ripple, transfer işlemleriyle tekrar gündeme geldi. En dikkat çeken işlem ise Ripple cüzdanından bilinmeyen bir cüzdana aktarılan 100 milyon token oldu.

100 milyon Ripple (XRP) transferi

Parça parça yapılan diğer transfer işlemlerinde sırasıyla, 36 milyon, 30 milyon, 40 milyon ve 59 milyon XRP el değiştirdi. Birçok kripto yatırımcısı, bu işlemlerin gayet normal olduğunu düşünüyor. Başka bir grup yatırımcı da olası bir hareketlilik olarak yorumladı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x