Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Haberleri Milyonlarca XRP Kripto Para Borsalarına Gönderiliyor: XRP Fiyatı Ne Olacak?

Milyonlarca XRP Kripto Para Borsalarına Gönderiliyor: XRP Fiyatı Ne Olacak?

ABONE OL:google-news

Ripple büyük miktarda XRP taşıdı, ancak Binance ve Bithumb tarafından son yirmi dört saat içinde taşınanlara kıyasla Ripple taşıdığı miktar çok küçük kalıyor.

Çok büyük miktarlarda XRP, son yirmi dört saat içinde iki büyük kripto para borası Binance ve Bithumb tarafından taşındı. Ripple ayrıca ‘XRP hazinesinden’ otuz milyon XRP gönderdi.

261 Milyon Dolar Değerinde XRP Taşındı

XRP yazım zamanında 0,21 dolar seviyesinde işlem görüyor ve Bitcoin kısa bir süre önce 10.000 dolara dokundu ve hafif bir geri çekilme yaşadı. BTC’deki bu hareketlilik en büyük üçüncü kripto parayı da etkiledi. Büyük kripto para borsaları da dahil olmak üzere XRP sahipleri varlıklarını aktif hale getirdi.

XRP Blockchain’ini takip eden ve büyük hareketleri bildiren XRPL Monitor Twitter hesabı, dev boyutta 8 transfer işleminin gerçekleştiğini fark etti. 8 işlem arasında en büyük transfer 21.602.884 dolar değerinde 100 milyon XRP’yi içeriyordu.

Toplamda 56.448.336 milyon dolar değerinde XRP transfer edildi, diğer dikkat çeken transferler ise 40.9 milyon, 24.2 milyon, 16.6 milyon, 20 milyon ve 10 milyon dolar değerinde XRP’nin taşınmasını içeriyordu.

Ayrıca Ripple, farklı BitGo cüzdanlarına iki ayrı işlem halinde 30 milyon XRP gönderdi. Yorumlardaki bir Twitter kullanıcısı, bu iki işlem hakkında özel bir şey olmadığını, sadece Ripple’ın BitGo hesaplarına para eklediğini iddia etti.

XRP Fiyatı Yükseliş Modelini Gösteriyor

TradingView’deki kripto para analistlerinden olan”Bixley” XRP’nin yükseliş aşamasında olduğunu söyledi. Analist, XRP’nin düşen kama modelinden kurtularak yukarı yönlü harekete başladığını belirtti.

Analist, bu durumun büyük bir boğa oluşumu oluşturduğunu söyleyerek şu açıklamayı yaptı:

XRP 200MA’nın üzerinde kırıldı. Bu durum çok boğa ve 200MA’nın üzerinde bir önceki molayı tekrarlayabilir. Düşen kama yükseliş eğilimi gösteren bir indikatördür. Trend çizgilerini çizdiğimiz yerde öznel simetrik bir üçgen ve düşen bir kama açıkça görülebilir.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

KaynakU.Today
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

Öne Çıkan Başlıklar