Yükleniyor...

Mina’da (MINA) Neler Oluyor? Grafik Analizi

Bitcoin'in (BTC) büyük ölçüde geri çekilmesinin ardından birçok altcoin'de sert düşüşler görüldü, Mina (MINA) tarafındaki fiyat hareketleri ise dikkat çekti.

mina protocol

Bitcoin’in (BTC) büyük ölçüde geri çekilmesinin ardından birçok altcoin’de sert düşüşler görüldü, Mina (MINA) tarafındaki fiyat hareketleri ise dikkat çekti.

Günün en çok değer kaybeden coin’leri arasına giren Mina (MINA), yatırımcılarında korku yaratmış gözüküyor. BTC’nin bugünki fiyat hareketinden ciddi derecede etkilenen coin, yüzde 9’a yakın değer kaybı yaşadı. Kripto ekosisteminde kayda değer bir kitleyen sahip olan MINA, bu fiyat hareketinden sonra yatırımcılarının kafasında soru işaretleri oluşturdu. 0,78 dolar seviyelerine kadar gerileyen MINA, güç toplayıp yeniden ayağa kalkabilecek mi?

Ekran Resmi 2023 04 19 17.55.52

Mina (MINA) Grafik Analizi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bitcoin’in (BTC) anlık olarak çöküşünden büyük oranda etkilenerek değer kaybeden MINA, 0,73 dolar seviyelerine kadar düşmüştü. Bu seviyelerden aldığı güçlü tepkiyle birlikte terkardan atağa kalkan MINA, 0,78 dolar seviyelerine ulaştı. Güncel olarak günlük ve haftalık fiyatının büyük oranda altında seyreden coin, aylık açılış fiyatını ise bir miktar aşmış gözüküyor.

MINA tarafındaki yükselişlerin konuşulabilmesi adına, 0,785 dolar seviyesi üzerinde kalıcık ana kriterlerden biri. Yükseliş yolunun devam etmesi durumunda ise sırasıyla haftalık, günlük ve 0,87 dolar seviyesinin aşılması başlıca unsurlardan. Özellikle de BTC”nin düşüş eğilimine devam etmesi, MINA için tekrardan 0,754, 0,73 – 0,723 dolar seviyelerini getirebilir .

Ekran Resmi 2023 04 19 17.54.18

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x