Yükleniyor...

Minecraft ve GTA V için NFT Koleksiyonu Piyasaya Sürüldü

MyMetaverse ve Enjin, Minecraft ve Grand Theft Auto V oyunları için oynanabilir NFT koleksiyonunu piyasaya sürdüklerini duyurdu.

Minecraft ve GTA V icin NFT Koleksiyonu Piyasaya Suruldu

MyMetaverse ve Enjin, Minecraft ve Grand Theft Auto V oyunları için oynanabilir NFT koleksiyonunu piyasaya sürdüklerini duyurdu.

Oyun endüstrisi, metaverse ile genişlemeye devam ederken NFT gibi dijital varlıklarla kendi içerisinde de yeni bir düzen oluşturuyor. Bu yılın başlarında altıncı GTA serisinde NFT’lerin yer alabileceği gündeme gelmişti. MyMetaverse, oyunculara erken bir yenilik sunarak Minecraft ve GTA V için NFT koleksiyonu çıkardı.

Minecraft ve GTA V İçerisinde NFT Yer Alacak

Metaverse’ler için oyna kazan oyunları geliştiren MyMetaverse, piyasaya sürdükleri NFT’lerin üç farklı oyunda farklı işlevler gerçekleştirdiğini söyledi.

Efinity’de basılan oyun içi NFT’ler, Minecraft, GTA5 ve oyuncular tarafından kurulan sunucular da dahil olmak üzere MyMetaverse’nin tam oyun paketinde kullanılabiliyor. Bu NFT’ler ayrıca, Polkadot üzerine kurulu bir NFT parachain olan Efinity üzerinde basılan ilk koleksiyon olma özelliğini taşıyor.

minecraft

MetaHome olarak adlandırılan NFT’ler, bir MyMetaverse Grand Theft Auto V (GTA), sunucusu olan Infinity Auto’da, nadir bir araç şeklini alabiliyor. MyMetaverse Minecraft sunucusu olan Survival Infinity’de NFT’ler özel bir kılıç haline gelebiliyor.

GTA V ve Minecraft sunucularına ek olarak, MetaHome koleksiyonu, kitlesel çok oyunculu çevrimiçi (MMO) oyun Infinity Realms dahil olmak üzere diğer MyMetaverse oyunlarında da kullanılabiliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x