Yükleniyor...

Mithril, Binance’e İade Talebinde Bulundu

Kripto projesi Mithril (MITH), Binance tarafından delist edilmesinin ardından borsaya ödediği 200 bin BNB'yi geri istedi.

Mithril Binancee Iade Talebinde Bulundu

Kripto projesi Mithril (MITH), Binance tarafından delist edilmesinin ardından borsaya ödediği 200 bin BNB‘yi geri istedi.

Kripto para piyasasında yaşanan sancılı süreçler, birçok kripto projesinin piyasadan silinip gitmesine sebep oldu. Milyarlarca dolarlık hacmin erimesi, likidite sorunlarını da beraberinde getirdi. Artık kripto piyasasında daha az bir para akışı sağlanıyor. Bu durum, küçük çaplı projeleri hayatta kalma mücadelesine sürükledi. Bu süreçlerin içerisinde Binance, platformundan dört kripto para birimini delist etti. Delist edilen projelerden birisi olan Mithril, 2018 yılında listelenmek için ödediği 53 milyon doları borsadan geri istedi.

Mithril, Binance Listelenmesine 200 Bin BNB Ödedi

Merkeziyetsiz kripto projesi Mithril (MITH), Binance borsasında listelenebilmek için 200.000 adet BNB ödeme yaptı. Bu ödemenin güncel değeri, 53 milyon doları buluyor.

MITH token Binance delistinden sonra ciddi bir düşüş yaşadı. Mithril tarafından bu deliste karşı bir hamle geldi. Ekip, operasyonlarına devam edebilmesi için listelenme ücretinin iade edilmesinin gerektiğini savundu. Ayrıca Mithril projesi, yaklaşık iki senedir inaktif bir biçimde devam ediyor. Proje, Twitter platformunda 7 Ocak 2021 tarihinden beri aktif değildi. Bu iade talebiyle birlikte yıllar sonra paylaşım yapmış oldu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner