Yükleniyor...
Sponsored

Moda Devi Hugo Boss, NFT Koleksiyonu Çıkarıyor

Dünyaca ünlü moda devi Hugo Boss, 360 derecelik metaverse deneyimi adlı projesini başlatmak için NFT koleksiyonu Imaginary Ones ile işbirliği yaptı.

Moda Devi Hugo Boss NFT Koleksiyonu Cikariyor

Dünyaca ünlü moda devi Hugo Boss, 360 derecelik metaverse deneyimi adlı projesini başlatmak için NFT koleksiyonu Imaginary Ones ile işbirliği yaptı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Hugo Boss’un gençlik odaklı kolu olan Hugo departmanı, Imaginary Ones ile yaptığı ortaklığı duyurdu. Hugo, kıyafetlerin metaverse yoluyla insanlara sunulacağını aktardı. Şirket, çıkaracağı NFT koleksiyonunu 360 derecelik bir metaverse deneyimiyle sergileyecek.

Hugo Boss, NFT Alanında Çalışmalar Yürütecek

Hugo, kıyafetleri NFT koleksiyonuna dönüştürerek, metaverse evreninde sunum yapmaya başlayacak. Yapılan ortaklık, 360 derecelik bir metaverse deneyimi başlığıyla sunuldu.

Kasım ayında piyasaya sürülecek NFT koleksiyonu, 1000 parçadan oluşacak ve üç boyutlu animasyonlarla desteklenecek. Koleksiyon için Embrace Your Emotions (EYE) adı düşünüldü.

Koleksiyonun amacı, herkesi duygularıyla bağlantı kurmaya teşvik etmek olarak öne çıkıyor. Koleksiyon tüm duyguların, içeriği ne olursa olsun benimsenmesi gerektiği mesajını paylaşacak. Şirkete göre, hissetme ve ifade etme özgürlüğü insanların ruh sağlığını olumlu yönde etkilerken, genel olarak sağlığını önemli ölçüde iyileştirebilir.

360 derecelik bir metaverse deneyiminin içeriği henüz bilinmese de Hugo, her tişört kullanıcılarına özel olarak oluşturulacak bir artırılmış gerçeklik efekti oluşturmak istiyor. Bunu bir Snapchat lensine yönlendirilecek QR kod ile sağlayacak. Koleksiyon parçası olan 1000 NFT’nin, 500’ü özel bir fiziksel tişört satın alan müşterilere tahsis edilecek.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x