Yükleniyor...

Mode Global’e FCA’dan Kripto Para Onayı

Mode Global Holdings, Mode uygulamasına birden fazla kripto para eklemek için Mali Davranış Otoritesi'nden (FCA) onay aldığını açıkladı.

Mode Globale FCAdan Kripto Para Onayi

Mode Global Holdings, Mode uygulamasına birden fazla kripto para eklemek için Mali Davranış Otoritesi’nden (FCA) onay aldığını açıkladı.

Kripto para sektörünün faaliyet alanları genişlemeyi sürdürürken, şirketler dijital paralar aracılığıyla tüketici odaklı çalışmalar geliştiriyor. Finansal hizmet şirketi Mode Global, bu yıl içinde kullanıcıların alıp satabilecekleri 10 yeni kripto para birimini kullanıma açacak.

Mode Global, FCA Onayı ile Kripto Para Hizmeti Sağlayacak

Mobil uygulamaya token eklemek için FCA’dan onay alan Mode, yeni kripto para birimlerini aşamalı olarak kullanıma sunacak. Bu yıl içerisinde uygulamada yer alacak olan tokenler arasında; Ethereum, Cardano, Solana, Polygon, British Pound Tether, Polkadot, Dogecoin, Cosmos, USD Coin ve Tether yer alıyor.

Açıklamaya göre Mode, uygulaması aracılığıyla ödeme kabul ederek perakendecilerin işlem maliyetlerini düşürmelerine yardımcı olmak ve işletmelerin ödül çözümü aracılığıyla müşterilerini Bitcoin ile ödüllendirmesine olanak sağlamak için çalışıyor.

yeni jetonların eklenmesinin, sunulan en son yenilik olduğunu belirten şirket CEO’su Rita Liu, şunları söyledi:

“Platformda mevcut olan tokenlerin bu genişlemesi, Mode için önemli bir kilometre taşı olacak ve FCA’nın düzenleyici onayının, bu token genişlemesini mümkün kılan güvenli ve iyi yönetilen altyapımızın bir kanıtı olduğuna inanıyoruz”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner