Yükleniyor...

MoneyGram’ın Açıklamaları Ripple’a (XRP) Darbedir! Fiyat Daha Fazla Düşebilir!

BitBull Capital'in CEO'su, Ripple'nin en büyük ortaklarından biri olan MoneyGram’ın açıklamalarından sonra XRP'nin düşmeye devam edeceğini söyledi.

Ripple moneygram xrp 1

BitBull Capital’in CEO’su, Ripple’nin en büyük ortaklarından biri olan MoneyGram’ın açıklamalarından sonra XRP’nin düşmeye devam edeceğini söyledi.

Moneygram, Rıpple’ı (XRP) Tutmadığını Söyledi

Joe DiPasquale, MoneyGram’ın XRP’yi elinde tutmayıp hemen sattığını söylemesi, pek çok trader için büyük olasılıkla sürpriz olduğunu söyledi.

MoneyGram, Ripple’in XRP’sini köprü para birimi olarak kullanan havale platformu On-Demand Liquidity (ODL)’nin en yüksek profilli kullanıcısıdır.

İşlem, ödeme devinin siparişleri, XRP’ye dönüştüren ve sonradan uygun bir kripto para borsasına transfer ederek tekrar fiat’a dönüştüren bir süreci içermektedir. Bu süreç, bankalara ve finansal kuruluşlara XRP ve yasal uyumluluk kullanmanın bir yolunu sunmak için tasarlanmıştır.

Rıpple’a (XRP) Darbe

Ancak DiPasquale, MoneyGram’ın XRP’yi elinde tutmayı planlamadığı söylemesinin pazar kapitalizasyonu açısından üçüncü büyük kripto para birimine bir darbe olduğuna inandığını söyledi.

XRP, Ripple’ın hizmetleri için en büyük müşteriyi temsil ettiğinden bankacılık ve para hizmetleri ortaklarına ilişkin sahiplenme ile ilgili haberlere tarihsel olarak çok duyarlıdır.

Bunun ışığında, MoneyGram’ın ifadesi, özellikle Ripple ve MoneyGram’ın, yapılan yatırımlar nedeniyle daha yakın bir ilişkiye sahip olacağına inanıldığından beri, XRP’nin zaten zayıf olan konumuna ciddi bir darbe oldu. Şimdi Bitcoin’in fiyatı da aşağı yönlü baskı altında olduğundan, bu haberler nedeniyle XRP’de daha fazla düşüş bekliyoruz.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x