Yükleniyor...

Moneygram CEO’su: Genişlemek İçin Daha Fazla Ripple (XRP) Alıcısına İhtiyaç Var

CNN'ye röportaj veren ​​MoneyGram CEO'su Alex Holmes, ODL Ripple koridorlarını genişletmenin kolay olmadığını çünkü yeni yerel XRP alıcılarının gerektiğini belirtti.

Ripple MoneyGram

CNN’ye röportaj veren ​​MoneyGram CEO’su Alex Holmes, ODL Ripple koridorlarını genişletmenin kolay olmadığını çünkü yeni yerel XRP alıcılarının gerektiğini belirtti.

MoneyGram’ın CEO’su Alex Holmes, CNN’in son zamanlarda kripto paralarla ilgili olarak konuştuğu ikinci isimdi. İlk isim Ripple CEO’su Brad Garlinghouse olmuştu. Program sunucusu Julia Chatterley, MoneyGram CEO’su ile Ripple işbirliği, ODL ve XRP kullanımı da dahil olmak üzere çeşitli şeyler hakkında konuştu.

 “ODL’ye Katılımımızın Artışı Ripple’a (XRP) Bağlı”

Meksika’daki ODL Ripple yoluyla işlemlerin yüzdesini artırmaya ilişkin soruları yanıtlayan Alex Holmes, bunun yalnızca MoneyGram’a bağlı olmadığını söyledi. Şu anda, yüzde on civarında ancak yüzde elli hatta yüzde yüz olmasını sağlamak için şirketin bankalar veya finansal kurumlar gibi daha fazla ortağı çekmek için Ripple’a ihtiyacı var.

Alex Holmes, bu yeni ortakların, ticaretin diğer tarafında XRP’yi satın alması gerektiğini söylüyor. Bu olmadan, ODL genişlemesinin mümkün olmadığını da ekliyor. Şirket başkanı şunları söyledi:

 Platforma katılımımızı genişletmeye devam etmeye hazırız, ancak elbette diğerleri gelecek. Fakat geldikleri hız, gerçekte ne kadarını yapabileceğimizi ve hangi zaman diliminde olacağını belirleyecektir.

“Ripple’ın Büyümesine Yardımcı Olmaktan Mutluluk Duyuyoruz”

Alex Holmes, havale endüstrisinin Ripple ve XRP ile yeni pistlerde yer almasına yardımcı olduğundan, Ripple ile çalışmanın çok heyecanlı olduğunu belirtti.

Bununla ilgili en heyecan verici şeylerden biri, likidite ve ihtiyaçlarımızı kullanarak bu endüstrinin büyümesine gerçekten yardım edebilmemiz, gerçekten de Ripple ile bu işin büyümesine yardım etmeye çalışmamız.

Geçtiğimiz altı ay boyunca Ripple, MoneyGram’a 50 milyon dolardan fazla yatırım yaptı. Holmes, Ripple ve MoneyGram’ın çıkarlarının aynı olduğunu ve çok çalıştıklarını söylüyor. Holmes ayrıca MoneyGram’ın herhangi bir XRP’ye sahip olmadığını ve işlemleri alır almaz sattığını da ekledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x