Yükleniyor...

Monochrome, Avustralya’da Kripto ETF’leri Başlatıyor

Bitcoin odaklı varlık yönetimi şirketi Monochrome, Avustralya'da Bitcoin spot ETF'si listeleyecek.

Monochrome Avustralyada Kripto ETFleri Listeleyecek

Bitcoin odaklı varlık yönetimi şirketi Monochrome, Avustralya’da Bitcoin spot ETF’si listeleyecek.

Monochrome yaptığı açıklamada, ortağı Vasco Trustees’in ülkede kripto spot ETF’lerini işletmek için bir finansal lisans aldığını ve Avustralya Menkul Kıymetler Borsası’nda (ASX) resmi bir listelemenin önünü açtığını söyledi.

Monochrome, Avustralya’daki İlk Varlık Yöneticilerinden Oldu

Monochrome, perakende yatırımcılara Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) gibi kripto varlıkları piyasaya sunmak için Avustralya finansal hizmetler lisansı (AFSL) kapsamında yetkilendirildi ve ilk Avustralyalı varlık yöneticilerinden biri oldu.

Şirket, üst düzey karar mercilerinden menkul kıymetler düzenleyicisi aracılığıyla alınan Avustralya Finansal Hizmetler akreditasyonunun (AFS) kendisini Down Under kripto borsasında listelenen ürünlerden ayırmaya yardımcı olacağını umuyor.

Özellikle ABD’nin herhangi bir spot kripto ETF başvurusunu henüz onaylamadığı düşünüldüğünde, yatırımcılara Avustralya’nın dijital varlıkların ticareti için hızla merkezi bir merkez haline gelebileceği düşünülüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner