Yükleniyor...

Morgan Creek Digital’den Yusko: 37 Trilyon Dolarlık Transfer, Bitcoin (BTC) ve Kripto Paralara Destek Verecek

Morgan Creek Digital kurucu ortağı Mark Yusko, milenyum çocuklarının finansal dünyayı sonsuza dek değiştireceğini söyledi.

bitcoin ve kripto paralara yarayacak

Morgan Creek Digital kurucu ortağı Mark Yusko, milenyum çocuklarının finansal dünyayı sonsuza dek değiştireceğini söyledi.

Preston Pysh ile yaptığı röportajda, Deloitte’den aldığı veriye göre milenyum çocuklarına 37 trilyon dolarlık transfer gerçekleşecek ve transferler gelişmekte olan teknolojilere ve kripto paralara kayacak:

“Benim nesil, milenyum çocuklarına 37 trilyon dolarlık transfer yapacak. Finansman bilinen hisse senetlerine değil, aksine DeFi, Bitcoin (BTC) ve Ethereum’a (ETH) akacak. Tarihin en büyük servet yaratımına şahit olacağız.”

Yusko, yeni neslin aileleriyle arasındaki farkı ifade etti. Çoğunlukla, Merrill Lynch gibi broker’ların Bitcoin’e şüpheyle baktığı biliniyor. Ama milenyum çocuklarının farklı bir alanda olacağına inanan Yusko, kripto para kullanım dalgası ve nesillerin değerli metal altından uzaklaşmasının an meselesi olduğuna inanıyor.

“35 yaş altındaki herkese brokerlarının kim olduğunu sorun. Sizlere Robinhood olduğunu söyleyecekler. Ne kadar altına sahip olduklarını sorun? Size dalga geçip geçmediğinizi soracaklar.

Ne kadar BTC’ye sahip olduğunu sorun. O konuda konuşmak istemeyecekler. Neden olmasın? Çünkü değerlerinin büyük çoğunluğu onun üzerinde. Yani, ayrım daha da büyüyecek.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x