Yükleniyor...

Morgan Creek CEO’su Bitcoin (BTC) Fiyat Hedefini Açıkladı

Yatırım yönetimi şirketi Morgan Creek Capital Management'ın kurucusu ve baş yatırım sorumlusu, Bitcoin'in önümüzdeki beş yıl içinde 250.

morgan creekin kurucusu bitcoin btc fiyat hedefini acikladi

Yatırım yönetimi şirketi Morgan Creek Capital Management’ın kurucusu ve baş yatırım sorumlusu, Bitcoin’in önümüzdeki beş yıl içinde 250.000 dolara ulaşabileceğini söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Mark Yusko Cuma günü CBNC’nin Trading Nation adlı finans programına konuk oldu. Yusko Bitcoin’in bir değer deposu olmaktan çok daha fazlası olduğunu söyledi:

“Ağın benimsenmesi ve artan kullanımla ilgili. Bu bir ağ ve ağlar katlanarak büyüyor. Bu, 1 trilyon dolara ulaşan tarihteki en hızlı ağ, hangisine baktığınıza bağlı olarak 15 ila 20 yıl süren FAANG’ların hemen ardından.”

Yusko FAANG ile Facebook, Amazon, Apple, Netflix ve Alphabet (eski adıyla Google) hisselerine atıfta bulunuyor. Bitcoin piyasası, yaratılmasından 12 yıl sonra 2021’in başlarında 1 trilyon dolar değerine ulaştı.

Yusko, Bitcoin hedefini 4 trilyon dolarlık piyasa değerine sahip altınla eşdeğerliğe dayandırdı. BTC bu seviyeye ulaşırsa, bu her bir BTC’nin 250.000 dolar olacağı anlamına geliyor.

Yusko, “İnsanların gözden kaçırdığı şey, bunun bilgisayar gücünün hiçbir zaman ortadan kalkmayan teknolojik bir evrimi olduğu gerçeğidir” dedi. “İnternetin değer deposu için temel katman protokolü olacak güçlü bir bilgi işlem ağı.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x