Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Morgan Stanley, Bitcoin'e (BTC) Yatırım Yapmayı Düşünüyor

Morgan Stanley, Bitcoin’e (BTC) Yatırım Yapmayı Düşünüyor

ABONE OL:google-news

Bankacılık devlerinden Morgan Stanley’in Bitcoin‘e (BTC) yatırım yapmayı değerlendirdiği ifade ediliyor.

Hisse senetlerini seçmedeki hüneriyle tanınan 150 milyar dolarlık Morgan Stanley yatırım kolu, Bitcoin’i olası yatırımlar listesine eklemeyi düşünüyor.

Bloomberg’in haberine göre Morgan Stanley Yatırım Yönetimi’nin bir birimi kripto para biriminin yatırımcıları için uygun bir seçenek olup olmayacağını araştırıyor. Yatırımlarla ilerlemek, firma ve düzenleyiciler tarafından onaylanmayı gerektirecektir. Morgan Stanley’in bunu doğrulaması, Wall Street isminin ağırlığını, geleneksel finans endüstrisinin çoğunda kabul görmeye çalışan onların görüşüne göre “değişken” bir varlık sınıfının arkasına koyacaktır.

Zaten dört ayda dört kat artış, müşterilerin ilgisini artırarak dijital varlığın görmezden gelinmesini daha da zorlaştırıyor. Bloomber’in haberine göre Morgan Stanley sözcüsü yorum yapmaktan kaçındı. İnceleme sonuçta Morgan Stanley’in Bitcoin’den uzak durmaya karar vermesine de neden olabilir. Kripto para birimindeki önceki ralliler de Wall Street’in ilgisini çekmiş fakat sonunda elle tutulur bir eylem gerçekleşmemişti.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

KaynakBloomberg
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe Yavuz, mezun olduğu günden bu yana medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto para ve blockchain’e ilgisi artan Neşe Yavuz bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Kriptomeda'da yönetici editör olarak görev yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar