Yükleniyor...

MotoGP, Kripto Şirketi CryptoDATA ile Anlaştı

MotoGP‘nin ticari hak sahibi Dorna Sports, Rumen kripto şirketi CryptoDATA ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

MotoGP Kripto Şirketi CryptoDATA ile Anlaşti 1

MotoGP‘nin ticari hak sahibi Dorna Sports, Rumen kripto şirketi CryptoDATA ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Bu anlaşma ile birlikte kripto ve spor sektörü arasındaki bağ bir kez daha güçlenmiş oldu. Bu sponsorluk anlaşması ile birlikte önümüzdeki üç sezon boyunca Avusturya Grand Prix‘si, Blockchain CryptoDATA Tech tarafından desteklenecek. 

MotoGP Kripto Şirketi CryptoDATA ile Anlaşti

MotoGP’nin Yeni Sponsoru CryptoDATA Oldu

MotoGP tarafından 25 Temmuz’da yapılan bir basın açıklamasına göre CryptoDATA Tech, Grand Prix’de isim sponsoru olarak anılacak. Kripto odaklı şirket, çevre dostu olmasının yanı sıra Blockchain teknolojisine ve şifrelemeye dayalı entegre özellikleri sayesinde çeşitli alanlara uygun ayırt edici siber güvenlik özelliklerine sahip ürün ve hizmetler sunuyor.

CryptoDATA Tech’in kurucu ortağı ve CEO’su Ovidiu Toma konu hakkında şu ifadelere yer verdi:

“Grand Prix etkinlikleri için isim sponsorluğunu devralan ilk Romen şirketi olduğumuz için Dorna Sports ile ortaklığımızı başlatmaktan son derece memnunuz. Yeniliğe olan bağlılıklarını paylaşıyoruz, ve Blockchain teknolojisinin, kripto alanı dışındaki çeşitli alanlarda yüksek uygulanabilirliği olan en şeffaf ve güvenli teknolojilerden birini temsil ettiği için, insanlar ve motor sporları topluluğu için çevresel değişime olumlu girişimlere güç sağlayabileceğini göstermek istiyoruz. Bu nedenle, yarış sporuyla stratejik olarak uyumlu olan teknoloji ve inovasyon yaptığımız işin merkezinde yer alıyor ve birlikte dijital teknolojilerin ve MotoGP’nin kesiştiği noktada harika deneyimler yaratacağız”

Konuya ithafen konuşan Dorna Sports Ticari Direktörü Manel Arroyo ise şunları kaydetti:  

“CryptoDATA’yı önümüzdeki üç edisyon için Avusturya Grand Prix’sinin isim sponsoru olarak duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. MotoGP, inovasyon ve buluşa dayalıdır, bu da bunu mükemmel bir ortaklık haline getiriyor. CryptoDATA ile üç etkinliklik bir anlaşma imzalamak harika ve Red Bull Ring’de en yüksek faturaları almalarını dört gözle bekliyoruz”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x