Move Digital Kaynaklarını Metaverse ve GameFi'ye Adayacak • Coinkolik
Yükleniyor...

Move Digital Kaynaklarını Metaverse ve GameFi’ye Adayacak

Blockchain teknolojisinin en gözde ürünlerinden olan Metaverse ve GameFi dünya genelinde ilgi çekmeye devam ediyor.

Uswitch Metaversee Hazir Ulkeleri Belirledi

Blockchain teknolojisinin en gözde ürünlerinden olan Metaverse ve GameFi dünya genelinde ilgi çekmeye devam ediyor.

Blockchain danışmanlık şirketi Kristof’un CEO’su ve kurucusu Schöffling’in şirketi Move Digital, Metaverse ve GameFi alanlarına yönelecek.

Move Digital, Metaverse ve GameFi’a Kaynak Aktarımını Artıracak

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Dünya genelinde çıktığı ilk günden beri sükse olan Metaverse‘e olan ilgi azalmış değil. Birçok büyük teknoloji firması Metaverse’e yüklü yatırımlar yaparken Move Digital de kaynaklarını Metaverse ve GameFi’a aktaracağını açıkladı.

Metaverse sektörü kripto paraların geçtiğimiz yıl yaşadığı “kripto kışı”ndan şiddetli bir şekilde etkilendi. Çoğu büyük şirket bu dönemi kuluçka ve yeni şeyler üretmek için en verimli zaman olduğunu düşündüklerini dile getirseler de kullanım açısından kullanıcı girişi gibi veriler bunun tam tersini gösterdi.

Danışmanlık şirketi Kristof’un CEO’su ve kurucusu Schöffling, Metaverse oyun ortamlarının yaygın olarak benimsenmesinin eşiğinde olduğumuzu öngörüyor. Bu sebeple de Move Digital’in de kaynaklarını bu yönde kullanmayı uygun görüyor.

Move Digital, merkeziyetsiz oyun sektöründe hatrı sayılır bir süredir varlığını sürdürüyor. 2015 yılından beri Blockchain endüstrisinde girişimci olarak varlığını sürdüren Kristof Schöffling, şimdi de Metaverse ve GameFi alanlarına yönelecek.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
1
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x