Yükleniyor...

Mt. Gox Alacaklıları Hala Beklemede

Mt Gox alacaklılarından Eric Wall, şirketin şu anda alacaklıların fonlarının gönderilmesini istedikleri adresleri sisteme kaydedemediğini söyledi.

Mt. Gox Alacaklilari Hala Beklemede

Mt Gox alacaklılarından Eric Wall, şirketin şu anda alacaklıların fonlarının gönderilmesini istedikleri adresleri sisteme kaydedemediğini söyledi.

Feshedilmiş borsa Mt. Gox’un kullanıcı fonlarını geri ödemesi hakkındaki söylentiler Twitter’da dolaşmaya başladı. Mt. Gox alacaklıları Twitter’da bunların hepsinin yanlış olduğunu söyledi ve feshedilmiş borsanın geri ödeme sisteminin henüz aktif olmadığını vurguladı.

Mt. Gox Alacaklıları Fonlarını Geri Almayı Bekliyor

Bir Tweet dizisinde, Eric Wall kendisini bir Mt. Gox alacaklısı olarak tanıttı ve sosyal medyada dolaşan söylentilere karşı 137.000 Bitcoin’in satışının ani bir düşüşe neden olmayacağını söyledi. Wall’a göre, borsa henüz geri ödemeyi başlatmak için gereken altyapıyı kuramadı.

Ayrıca Wall, şu anda insanların Bitcoin ve Bitcoin Cash (BCH) ödemelerinin gönderilmesini istedikleri adresleri sisteme giremediğini de söyledi. Wall bunlara ek olarak, ödemelerin çeşitli taksitler halinde yapılması gerektiğine inanıyor ve binlerce Bitcoin’in bir kerede satılacağına ve Bitcoin’in fiyatını düşüreceğine dair düşünceleri de inkar ediyor.

Bu olaylara dair Eight Global CEO‘su Michaël van de Poppe, konu hakkında bir tweet attı:

Alacaklılardan Eric Wall ayrıca, kripto borsasının geri ödeme sürecine ne zaman devam edeceği konusunda henüz bir süre vermediğini de söyledi. Bunu takiben alacaklı, alacaklıların borsadaki Bitcoin’lerinin geri ödenmeye başlansa bile mevcut piyasa koşullarından dolayı nakit karşılığındansa Bitcoin olarak verilmesinin daha doğru olacağını savundu.

Başka bir Mt. Gox alacaklısı olan Marshall Hayner de Bitcoin’lerini geri almaya henüz yakın olmadıklarını söyledi. Hayner ayrıca topluluğa, geri ödemelerini borsadan alacak olan birçok kişinin Bitcoin’lerini satma niyetinde olmadığına dair bildiklerini aktardı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner