Yükleniyor...

Mt. Gox Alacaklıları Taslak Rehabilitasyon Planını Oylayacak

Mt.

mt gox bitcoin btc talep

Mt. Gox alacaklıları, mütevelli Nobuaki Kobayashi’nin Ekim ayına kadar çözümlenmesi amacıyla önerdiği taslak planı oylayacak.

Mt. Gox, alacaklıların artık uzun süredir kullanılmayan Bitcoin (BTC) borsası tarafından tutulan varlıklar için bir taslak rehabilitasyon planını onaylama şansına sahip olacaklarını açıkladı. Alacaklılar, mütevelli Nobuaki Kobayashi tarafından önerilen, Mart 2020’de ana hatları çizilen ve Aralık ayında dosyalanan planı oylayacak. Önlem, taslağın Tokyo Bölge Mahkemesi müfettişi tarafından onaylanmasının ardından geldi.

Oylama, bu yıl 20 Ekim’de yapılacak alacaklılar toplantısında çözüme kavuşturmak amacıyla çevrimiçi olarak, posta yoluyla ve şahsen yapılacak. Taslak, talepte bulunan alacaklıların, fiat para birimleri, Bitcoin veya Bitcoin Cash (BCH) olmaları durumunda varlıkları orijinal olarak yatırılan formlarında alacaklarını gösteriyor. Diğer kripto birimleri tasfiye edilecek ve fiat para birimi olarak iade edilecek.

Mt. Gox alacaklıları, hacker’lar tarafından borsadan 850.000 Bitcoin çalındığının ortaya çıktığı 2014 yılından bu yana böyle bir çözüm bekliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x