Yükleniyor...

Mt. Gox Alacaklılarına İyi Haber

Mt Gox alacaklıları Bitcoin'lerini almak için uzun süredir mücadelelerini sürdürüyor.

Mt. Gox Alacaklilari Hala Beklemede

Mt Gox alacaklıları Bitcoin’lerini almak için uzun süredir mücadelelerini sürdürüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Alacaklılar şirketin önceden açıkladığı bir belgeye göre bu ay içerisinde Bitcoin’lerine kavuşabilir. Şirket önceden yaptığı bir açıklamada erken geri ödemelerin 10 Mart’ta başlayacağını açıklamıştı.

Mt. Gox Erken Geri Ödemelere Bu Ay Başlayabilir

Mt. Gox alacaklıları, geri ödemeleri için bu ay içerisinde ilk ödemelerini alabilirler. Şirket Ocak ayında yaptığı açıklamaya göre geri ödemelere 10 Mart itibariyle başlayacak. Ödeme sürecinin Eylül’ün sonuna kadar sürmesi tahmin ediliyor.

Mt. Gox

Şirket alacaklılarına ödemelerini kripto ve nakit karışık şekilde verecek. Ocak ayında şirket tarafından yapılan açıklamaya göre, alacaklıların 10 Mart’tan itibaren erken geri ödeme almaları beklenirken, bu tür ödemelerin tamamlanması için son tarih 30 Eylül.

Bu, erken toptan ödemeler ve ara ödemeler dahil olmak üzere geri ödemelerin ilk dilimini kapsayacak ve kalanları ise daha sonra ödenmeye başlanacak.  

Blockstream CEO’su Adam Back da bir Mt. Gox alacaklısı. Back konu hakkında şunları söyledi:

“Herkesin beklediğinden çok daha uzun yıllar uzadı ve bu nedenle, herhangi bir alacaklı tarafından nihayet ödemenin yapılmasını memnuniyetle karşılayacağımdan eminim.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x