Yükleniyor...

MtGox Alacaklıları için Geri Ödeme Tarihi Ertelendi

MtGox mütevellisi Nobuaki Kobayashi, daha önce 10 Ocak olarak belirlenen alacaklılara geri ödeme tarihinin 10 Mart'a ertelendiğini açıkladı.

MtGox Alacaklilari icin Geri Odeme Tarihi Ertelendi

MtGox mütevellisi Nobuaki Kobayashi, daha önce 10 Ocak olarak belirlenen alacaklılara geri ödeme tarihinin 10 Mart‘a ertelendiğini açıkladı.

Feshedilen kripto ticaret platformu Mt.Gox, alacaklılarıyla arasında geçen hukuksal süreçlere devam ediyor. Söylentiler ve spekülasyonlar arasında, alacaklılar için bir gelişme yaşandı. 6 Ocak tarihinde yapılan duyuruya göre, daha önce açıklanan geri ödeme tarihinde değişiklik yapıldı. Mt.Gox mütevellisi, 10 Ocak olarak belirlenen geri ödeme tarihinin 10 Mart‘a ertelendiğini duyurdu.

MtGox Geri Ödeme Tarihi 10 Mart’a Ertelendi

Mt.Gox mütevellisi Nobuaki Kobayashi, alacaklıların yararına olduğunu düşündüğü bir duyuruda bulundu. Kobayashi, rehabilitasyon alacaklılarının ilerlemesini gerekçe göstererek 10 Mart tarihini işaret etti.

Yapılan bu erteleme duyurusu, alacaklıların yeni son teslim tarihinden önce hazırlıklarını tamamlaması için yapıldı. Güncellemede, seçimlerini ve kayıtlarını yeni tarih içerisinde tamamlayamayan rehabilitasyon alacaklılarının geri ödemelerini alamayacakları belirtildi.

Erteleme duyurusunda, “Rehabilitasyon Mütevelli Heyeti, 10 Mart 2023’ten (Japonya saati) sonra mümkün olan en kısa sürede geri ödeme yapmak için Seçim ve Kayıt vb. içeriklerinizi bu noktadan sonra onaylamaya başlayacaktır.” denildi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x