Mt.Gox Davasındaki Araştırmalar için Gereken Süre Uzatıldı • Coinkolik
Yükleniyor...

Mt.Gox Davasındaki Araştırmalar için Gereken Süre Uzatıldı

İflas başvurusunda bulunan ve kullanıcılarının gözünde "hırsız" olarak nitelendirilen eski exchange devi Mt.

İflas başvurusunda bulunan ve kullanıcılarının gözünde “hırsız” olarak nitelendirilen eski exchange devi Mt.Gox, dava süreciyle ilgili web sayfasında bir duyuru yayınladı. Mt.Gox, kaybolan Bitcoinlerle ilgili neler olup bittiğini anlamaya yönelik araştırmaların hâlâ devam ettiğini belirtti. Duyurda, araştırmalar için deadline 9 Mayıs 2014 tarihine kadar uzatıldı.

Mt.Gox duyurusu şu şekilde oldu:

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

“To anyone concerned

March 28, 2014

Mark Karpeles
Representative Director
MtGox Co., Ltd.
11-5, Shibuya 2-chome, Shibuya-ku, Tokyo

ANNOUNCEMENT REGARDING THE EXTENSION OF THE DEADLINE FOR SUBMISSION OF THE EXAMINATION RESULTS REPORT

In relation with the application for commencement of a civil rehabilitation proceeding made by MtGox Co., Ltd., the Tokyo District Court issued on February 28, 2014 an examination order and appointed attorney-at-law Nobuaki Kobayashi as examiner.
We hereby announce that the Tokyo District Court issued today an order extending to May 9, 2014 the deadline for the examiner to submit the results of its examination.”

Mt.Gox kullanıcıları, tüm bu araştırmaların sonunda sorularının cevabına kavuşmak istiyorlar: “Bitcoinleri nerede ve geri gelecekler mi?” Araştırmalar sonuçlanana kadar bu soruların  hâlâ yanıtlanamayacak nitelikte.

Gelişmelere bakılırsa, sorunun çözülmesi ile ilgili araştırmalar çok sıkı bir şekilde yürütülüyor. Daha önce sizlerle paylaştığımız haberde de, Mt.Gox’un 200.000 BTC’yi eski versiyon bir cüzdanda bulduğunu belirtmiştik.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x