Yükleniyor...

MTV Ödüllerine Metaverse Kategorisi Eklendi

MTV bu yıl vereceği video ve müzik ödüllerine 'En İyi Metaverse Performansı'nı da ekledi.

MTV Odullerine Metaverse Kategorisi Eklendi

MTV bu yıl vereceği video ve müzik ödüllerine ‘En İyi Metaverse Performansı’nı da ekledi.

Her geçen gün daha da ilgi çekici hale gelen metaverse, büyük şirketlerin de odağında. Blockchain teknolojisinin en popüler başlıklarından biri olan metaverse, bu kez kendine MTV ödüllerinde yer buldu.

MTV Kullanıcıları, ‘En İyi Metaverse Performansı’nı Oylayacak

Metaverse her ne kadar çok yeni bir teknoloji olsa da tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Bu bağlamda da birçok ünlü sanatçı ve grup metaverse alanında bir şeyler yapmak için çaba gösteriyor. Bunlara ek MTV bu yıl yeni eklediği “En İyi Metaverse Performansı” kategorisinde kullanıcılar onlara verilen 20 oyu istedikleri performansta kullanabilecek.

2En İyi Metaverse Performansı’ kategorisinde yer alan adaylar ise Rift Tour ft. Ariana Grande, BLACKPINK The Virtual, BTS, Charli XCX, Justin Bieber-An Interactive Virtual Experience ve Twenty One Pilots Concert Experience olarak sıralanıyor.

metaverse
En İyi Metaverse Performansı Adayları

Son olarak sanal konser ve metaverse konserlerinin arasında fark var ve bu alanda aday olan performansların blockchain tabanlı oyunlar olduğunu belirtelim.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner