Yükleniyor...

Muse Yeni NFT Albümü için Polygon’u Tercih Etti

Ülke koleksiyonları, özel hizmetler, spor ve çok daha fazlasıyla hayatımızın içine giren NFT’lerin gelişimi devam ediyor.

Muse Yeni NFT Albumu icin Polygonu Tercih Etti

Ülke koleksiyonları, özel hizmetler, spor ve çok daha fazlasıyla hayatımızın içine giren NFT’lerin gelişimi devam ediyor. Rock müzik grubu Muse, bir sonraki albümünü Polygon tabanlı NFT platformu Serenade’de yayınlayacak.

2014 yılında kurulan İngiliz grubun Serenade’de yayınlayacağı NFT albümü sınırlı sayıda oluşturulacak. Ayrıca, İngiltere ve Avustralya’daki listelere giren ilk NFT albüm olacak.

Muse Yeni Albümü NFT Platformu Serenade’de

Polygon destekli Serenade platformunda sınırlı sayıda yayınlanacak olan albüm, Muse adlı grubun dokuzuncu albümü olarak yayınlanacak.

İngiltere’de ve Avustralya’da NFT albüm şeklinde yayınlanarak bir ilki de beraberinde getiren Will of the People albümü 26 Ağustos’ta piyasaya sürülecek. Albüm, sanatçıların NFT’ye olan ilgiden yararlanmalarına yardımcı olan “çevre dostu” platform Serenade aracılığıyla satılacak.

Serenade’nin CEO’su Max Shand Decrypt’te şunları söyledi;

“Muse her zaman yenilik ve müziklerini hayranlara sunmanın sınırlarını zorlama konusunda büyük bir iştaha sahipti, bu nedenle yeni albümlerinin deneyimini yükseltmek için bu teknolojiyi kullanmak çok anlamlı oldu”

Son olarak bu NFT’nin ilk NFT albüm olmadığını belirtelim. Öyle ki yakın zamanda Snoop Dogg ve Steve Aok ortaklaşa olarak albümlerini NFT olarak çıkarmıştı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner