Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Haberleri Nasdaq Borsası Symbiont Şirketini Destekliyor

Nasdaq Borsası Symbiont Şirketini Destekliyor

ABONE OL:google-news

Blok zinciri teknoloji şirketi olan Symbiont, 20 milyon dolarlık B serisi finansman turuna liderlik etmişti. Nasdaq borsası ise bu finansman turunda şirkete destek vermişti. Bu desteğin sebebi ilk başlarda anlaşılmasa da, ilerleyen süreçte iki şirketin ortak hareket ettiği ortaya çıktı. Nasdaq CEO’su Adena Friedman, bu hafta Nasdaq’ın kripto para ve blok zinciri kullanımına ilişkin de detaylı açıklamalarda bulundu.

Gizlenmeyen Ortaklık

Nasdaq Ventures, 2015 yılında blok zinciri şirketi Symbiont’a fon sağlama noktasında öncülük etmiş ve Citi Ventures, Galaxy Digital ve Raptor Group gibi şirketleri de bu fona katmıştı. Nasdaq’ın bu yardımından sonra Symbiont, Nasdaq’ı kurumsal bir ortak olarak tanımlamıştı.

Nasdaq’da akıllı sözleşme ve tokenizasyon gibi çözümleri arayan müşterileri için Symbiont şirketini öneriyor. Nasdaq Başkanı Gary Offner, şirket dünya genelinde ki 100’den fazla pazarımız için altyapı noktasında bize yardımcı oluyor, açıklamasını yapmıştı. Nasdaq ve Symbiont ortaklığı gün geçtikçe gelişmeye devam ediyor. İki şirketin de üst düzey yetkilileri bu ortaklığın çok mantıklı bir karar olduğunu sürekli olarak belirtiyorlar.

Dışarıdan bakıldığında da, iki şirketin de birbirlerine katabilecek şeylerinin olduğunu görebiliyoruz. Son olarak şirketin ortağı Mark Smith gelecek planları hakkında ipucu vermiş ve blok zincirini dünyaya yaymak için Nasdaq’ın önemli rolü olduğunu belirtmişti. Şuanda Nasdaq kripto pazarına tam anlamıyla girmek için hazır olmasa da, ortaklık devam ettikçe borsanın varlıklara olan bakış açısı da değişecektir.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar