NBA, NFT Tabanlı Oyununu Piyasaya Sürmeye Hazırlanıyor • Coinkolik
Yükleniyor...

NBA, NFT Tabanlı Oyununu Piyasaya Sürmeye Hazırlanıyor

Ulusal Basketbol Organizasyonu (NBA), Ulusal Basketbol Oyuncuları Organizasyonu (NBPA) ve NFT tabanlı spor oyunu platformu Sorare ile ortaklık kurdu.

NBA NFT Tabanli Oyununu Piyasaya Surmeye Hazirlaniyor

Ulusal Basketbol Organizasyonu (NBA), Ulusal Basketbol Oyuncuları Organizasyonu (NBPA) ve NFT tabanlı spor oyunu platformu Sorare ile ortaklık kurdu.

NBA ve Sorare ortaklığıyla, ilk resmi lisanslı, oynaması ücretsiz NFT tabanlı fantezi basketbol oyunu sonbaharda piyasaya sürülecek.

NBA, NFT Tabanlı Oyunu için Sorare ile Ortaklık Kurdu

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

NBA, resmi lisanslı bir NFT fantezi basketbol oyunu çıkarmak için Web3 girişimi Sorare ile bir araya geldi. Yapılan çok yıllı anlaşma kapsamında Sorare, NBA’in NFT Fantasy Partner’i oldu.

Oyun aynı zamanda, NBA ve NBPA ile ortaklaşa oluşturuluyor. NBA ile ilgili tüm konuların özgürce işlenebilmesine olanak sağlayan bu geniş ortaklıkla geliştirilen oyunun sonbahar aylarında piyasaya sürüleceği belirtiliyor.

nba nft

Kullanıcılar, blockchain tabanlı oyun kartlarını ücretsiz olarak, açık artırma yöntemiyle, Sorare’ın resmi pazar yerinde satın alabilecek ya da satabilecek. Piyasadaki mevcut kart sistemli spor oyunları gibi bu platformda da kadro için tüm pozisyonlardan oyuncu bulundurmak gerekiyor. Kullanıcıların, kadrosunda yer vermek istediği NBA oyuncularının kart puanları gerçek ligdeki istatistiklerine göre düzenlenecek.

NBA’ye göre; Sorare ile yapılan ortaklık, NBA hayranlarına takımlar ve oyuncularla etkileşim kurmanın yeni bir yolunu sunacak


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x