Yükleniyor...

Ne Düşündüğünü Söyleme, Portföyünü Göster! İşte Messari Çalışanlarının Portföyleri

Kripto para veri analiz şirketi Messari'deki analistler ve üst düzey yöneticiler, 2021 yılına günler kalmışken portföylerini oluşturan kripto paraları gün yüzüne çıkarıyor.

ne dusundugunu soyleme portfoyunu goster iste messari calisanlarinin portfoyleri

Kripto para veri analiz şirketi Messari’deki analistler ve üst düzey yöneticiler, 2021 yılına günler kalmışken portföylerini oluşturan kripto paraları gün yüzüne çıkarıyor. 

Şirketin yayınladığı Crypto Thesis for 2021 adlı 134 sayfalık raporun bir bölümünde analistlerin ve üst düzey yöneticilerin portföylerine yer verilmiş. Raporda Messari’nin kurucusu ve CEO’su Ryan Selkis, Grayscale aracılığıyla Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Zcash (ZEC) ve Litecoin (LTC) bulundurduğunu söylüyor.

Selkis ayrıca portföyünde yeni nesil ödeme ağı Terra (LUNA), merkeziyetsiz depolama pazarı Siacoin (SIA), Ethereum tabanlı DApp yönetim platformu Aragon (ANT), kripto paralara özgü sigorta protokolü Nexus Mutual (NXM) ve blokzincirler arası likidite projesi Ren (REN) bulunduruyor.

Kıdemli araştırma analisti Ryan Watkins, merkeziyetsiz finans (DeFi) varlıkları ve yönetişim inovasyonu konusunda büyük düşünüyor. Watkins Ethereum, Terra ve Aragon sahibi. Buna ek olarak Watkins, uzun süredir blokzinciri agnostik projesi olan THORChain (RUNE), DeFi getiri toplayıcı yearn.finance (YFI), eşler arası kredi platformu CREAM, nesnelerin interneti startup’ı Helium (HNT), yönetişim tokenı lending platformu Powerpool (CVP) ve yeni nesil merkeziyetsiz staking ağı Rocket Pool (RPL) tutuyor.

Kıdemli bir araştırma analisti olan Wilson Withiam ise Bitcoin, Ethereum, Helium, THORChain ve Rocket Pool’a yatırım yaptığını söylüyor. Ayrıca merkeziyetsiz borsa Uniswap (UNI), çapraz blokzincir protokolü Polkadot (DOT) ve Polkadot’un deneysel ağı Kusama (KSM) bulunduruyor.

Intel analisti Aidan Mott, Bitcoin, Ethereum ve Powerpool hayranı. Aynı zamanda Ren’den tokenize edilmiş Zcash renZEC, opsiyon ticaret platformu Hegic, blokzinciri oyun platformu Xaya (CHI), merkeziyetsiz özerk organizasyon yield farming toplayıcısı yAxis (YAX) ve Ethereum tabanlı merkeziyetsiz oyun Axie Infinity (AXS) sahibi.

Araştırma analisti Mason Nystrom, uzun süredir Uniswap ve yearn.finance’da olduğu için Andre Cronje’nin projelerine büyük bir inanç besliyor. Ayrıca Bitcoin, Ethereum, Aragon, Axie Infinity, Helium ve Rarible (RARI) ve Audius (AUDIO) gibi topluluğa ait pazarları da seviyor.

Kıdemli araştırma analisti Jack Purdy Bitcoin, Ethereum, yearn.finance, Hegic ve Helium sahibi. Ayrıca DeFi birlikte çalışabilirlik projesi Alpha Finance (ALPHA) ve merkeziyetsiz türev borsası Perpetual Protocol (PERP) ile ilgileniyor.

Kripto para portföyünü açıklayan son Messari ekibi üyesi ise, piyasa istihbaratı başkan yardımcısı Eric Turner. Şu anda Bitcoin, Ethereum, Zcash, yearn.finance, Powerpool ve THORChain’e yatırım yapıyor. Turner, merkeziyetsiz zincir içi varlık yönetimi protokolü Melon’a (MLN) da sahip.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x