Yükleniyor...

Near Foundation, Vietnam’da Web3 Merkezi Açıyor

Near Foundation, risk sermayesi fonu GFS Ventures iş birliğiyle Vietnam'da Web3 merkezi kuruyor.

Near Foundation Vietnamda Web3 Merkezi Aciyor

Near Foundation, risk sermayesi fonu GFS Ventures iş birliğiyle Vietnam’da Web3 merkezi kuruyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Vietnam, dijital dönüşümü ve gelişmeyi aktif olarak teşvik ediyor ve ayrıca Küresel Kripto Para Birimi Kabul Endeksinde 154 ülke arasında beşinci sırada yer alıyor. Kripto sahiplik yüzdesi söz konusu olduğunda ise ülkedekilerin beşte birinin kripto sahip. Bu nedenlerle Near Foundation gibi şirketleri kendisine çekmeyi başaran bir ülke oluyor.

Near Foundation, Blockchain Teknolojisi Geliştirecek

Blockchain, merkeziyetsiz finans, Web3 ve NFT’lere odaklanan risk sermayesi şirketi GFS Ventures, eğitim, araştırma ve blockchain teknolojisi geliştirme konusunda uzmanlaşmış bir araştırma enstitüsü olan VBI ile birlikte merkezin kurulmasına öncülük edecek.

Near Foundation, GFS Ventures ve VBI ile oluşturulan Blockchain geliştirici topluluğu, Hanoi, Da Nang ve Ho Chi Minh dahil olmak üzere çeşitli bölgelerin büyük şehirlerinde inşa edilecek.

blockchain

Her ay 60’a yakın geliştirici kurslar aracılığıyla eğitilecek. Ayrıca, geliştiricileri aktif tutmak ve ilerletmek için yılda iki kez düzenlenen yatırım fonları ile uluslararası Blockchain hackathon yarışmaları düzenlenecek.

Vietnam’daki NEAR merkezine liderlik edecek olan Riley Tran şunları söyledi:

“Endüstri 4.0’da Vietnam’ın heyecan verici bir gelişmekte olan pazar olduğuna ve Güneydoğu Asya’da en iyi büyüme potansiyeline sahip olduğuna inanıyoruz. NEAR Protocol, yarının toplumunun dünyayı değiştiren Blockchain çözümleri yaratmasına yardımcı olabilir ve bu merkez bunu başarmak için çok önemli bir adım”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x