Yükleniyor...

Near Kurumsal Yatırımcıları için FireBlocks ile Anlaştı

Near Foundation, kurumsal yatırımcıları içi Fireblocks ile ortaklık kurduğunu duyurdu.

Near Kurumsal Yatirimcilari için FireBlocks ile Anlaşti

Near Foundation, kurumsal yatırımcıları içi Fireblocks ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Fireblocks’un NEAR ile yaptığı bu yeni entegrasyon, kurumsal kullanıcıların artık NEAR Protocol’ün Sharded Proof of Stake Blockchain ağına güvenli bir şekilde erişmelerini sağlayacak.

FireBlocks, Near’ın Kurumsal Yatırımcıları için Saklama Hizmeti Sunacak

FireBlocks özellikle merkezi borsalar saklama ve transfer hizmetleri sunan varlık saklama hizmeti şirketi olarak karşımıza çıkıyor. Bünyesinde birçok borsayı barındıran proje, son olarak Near‘ile yaptığı anlaşma ile bir müşteri daha edindi. Proje 1.300’den fazla banka, hedge fonu ve finans kurumu tarafından kullanılıyor ve bugüne kadar yaklaşık olarak 3 trilyon doların üzerinde güvenli transfer gerçekleştirdiği verilen bilgiler arasında. 

Near’ın resmi blog sayfasında yer alan bilgilere baktığımızda ise Near entegrasyonunun kurumsal kullanıcılara odaklandığını görüyoruz.

Konu hakkında konuşan FireBlocks CEO’su Michael Shaulov şu ifadelere yer verdi:

“Büyük Blockchain ekosistemlerinde, DeFi’a erişme konusundaki kurumsal iştah giderek artıyor. Fireblocks’un NEAR ile yaptığı yeni entegrasyon, kurumsal müşterilerin, DeFi ve Web3 uygulamalarda destek olmamıza olanak sağlayacak. Kripto ürünleri oluşturmak ve bunlara erişmek için en güvenli platform olarak yol göstermeye devam etmeyi umuyoruz”    


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x