Yükleniyor...

NEAR Protocol Uzun Vadeli Fiyat Tahminleri

Kripto para dünyasında yaşanan son gelişmeler topluluğun sevilen altcoinlerden olan NEAR'ı da vurdu.

near protocol

Kripto para dünyasında yaşanan son gelişmeler topluluğun sevilen altcoinlerden olan NEAR’ı da vurdu. NEAR, CoinGecko verilerine göre son 24 saat içinde yüzde 3,7 değer kaybetti.

NEAR Protocol (NEAR), şu sıralar 1,29 dolar seviyesinden işlem görse de 2022’de 20 dolarla ATH’sini yapmıştı.

NEAR Protocol Uzun Vadeli Fiyat Tahminleri

Near (NEAR) protokolü, topluluk tarafından çalıştırılan bir bulut hesaplama platformu olarak kavramsallaştırılan, akıllı sözleşme özellikli, herkese açık bir Blockchain’dir. NEAR Collective tarafından oluşturulan NEAR, üzerinde merkeziyetsiz uygulamalar (dApp) oluşturulabilecek şekilde tasarlanmıştır.

NEAR Protocol (NEAR) fiyat tahmini uzman görüşleri, teknik analizler ve önceki hareketleri baz alınarak yapılmaktadır.

near
NEAR’ın günlük grafiği

NEAR’ın anlık görünümüne bakarsak uzun süren düşüş dönemi geçirdiğini ardından yatay seyirde devam ettiğini görebiliriz. NEAR, şu anda 1,27 dolar desteğinden tepki almış durumda. NEAR tarafındaki ilk yükseliş de bizleri 1,6 dolar bandına çıkartabilir.

near1
NEAR’ın yıllara göre fiyat tahminleri

Şu anki görünüm ele alındığında NEAR için yıl sonunda yüksek değerlemeleri yapmak analistler ve uzmanlarca pek mantıklı bulunmuyor. Dünya’daki enflasyonist durum ve ülkelerin faiz artırımına gitmesi NEAR Protocol’ün fiyatına da olumsuz yansıyor.

NEAR için tahmin edilen 2022 sonu maksimum değer 1,43 dolar iken minimum değer ise 1,26 dolar olarak tahmin ediliyor. 2023’te ise bu durum 1,96 dolar iken maksimum 2,3 dolar. 2024’e baktığımızda 2,75 dolar ile 3,35 dolar arasında değişen bir fiyat tahmini görüyoruz. NEAR, ATH’sine ne zaman ulaşıyor diye baktığımızda ise tahminler bize 2030 yılını işaret ediyor. 2030’da NEAR’ın tahmin edilen minimum değeri 24 dolar iken maksimum değeri ise 29,9 dolar. Analizin son yılı olan 2031’e göz atarsak NEAR’ın en yüksek biçilen değerinin 41,6 dolar bandında olduğunu görüyoruz.

Tabi şunu da belirtmemizde fayda var, bu analiz ve tahminler sadece şu anki görünüm ele alınarak yapılmaktadır. İleride kripto para ve Blockchain hakkında neler olacak elbette ki kestirmesi zor. Bu analizler bugünkü görünümden ileriye ışık tutmak için görüşler ve kripto paraların eski hareketleri baz alınarak yapılmakta.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x