Yükleniyor...

Neden Bitcoin Dünyanın En İlgi Çekici Varlığı Olarak Görülüyor?

Blockchain Capital'in ortağı Spencer Bogart'a göre, şimdi Bitcoin almak için mükemmel bir zaman.

Bitcoin 2

Blockchain Capital’in ortağı Spencer Bogart’a göre, şimdi Bitcoin almak için mükemmel bir zaman. Bloomberg’e konuşan Bogart, şu anda dünyadaki en çekici varlık olarak adlandırılan Bitcoin için oldukça umutlu. Bogart, Bitcoin fiyatı için 50.000 dolarlık fiyat öngörüsünü koruyor oluşu ile dikkat çekiyor.

Peki Bogart kripto kışının ortasında neden bu kadar iyimser? Bogart, küresel gerilimler, artan ulusal borçlar ve kurumlardan artan ilgi gibi başka bir Bitcoin patlaması için bir dizi olası katalizöre işaret ediyor.

Emeklilik Fonları ve Kurumsal Faiz

Bogart, bir sonraki katalizörün ne olacağı sorusuna cevap olarak emeklilik fonlarına dikkat çekiyor. Virginia’daki Fairfax County şehri emeklilik fonunun bir bölümünü Morgan Creek’in Blockchain fırsatları fonuna tahsis etmişti. Bunu bir sigorta şirketi, bir üniversite vakfı ve özel bir vakıf takip etti.

Bogart, emekli maaşları için büyük bir servet yöneticisinin bu hafta ağırlığını Bitcoin’e vermeye başladığını söylüyor. Bogart’a göre daha fazla emeklilik fonu Bitcoin’e kaydıkça domino etkisi yaratacak ve bunun devamı gelecek.

Küresel Gerilimler ve Ulusal Borçlar

Bogart ayrıca, Bitcoin’in dünyadaki yeri hakkında daha geniş bir görüşe sahip. Küreselleşme ile popülizm arasındaki siyasi gerilimlere dikkat çeken Bogart, ekonomik durum bozulduğunda bir boşluk oluşacağını ve Bitcoin’in bu boşluğu doldurabileceğini öne sürüyor.

Bogart ayrıca, bu ay yalnızca ABD’de 22 trilyon dolara ulaşan ve her geçen gün artan ulusal borçlar konusunda uyarıda bulunuyor ve Bitcoin’in alternatif bir ekonomik sistem sunduğunu belirtiyor.

Girişimcilik Faaliyetleri Artıyor

Kripto paraların fiyatlarındaki düşüşe rağmen Bogart, kripto para sektöründeki girişimcilik faaliyetlerinin hala geliştiğini savunuyor. Kripto para sektörüne her gün daha fazla şirketin giriş yaptığını belirten Bogart, girişimcilerin kalitesinin her geçen gün arttığını söylüyor.

Başka bir deyişle, Blockchain gelişiminin kalbindeki temeller son derece güçlü. Teknolojinin öncüleri hala olağanüstü ürünler geliştiriyorlar ve yeni, yetenekli oyuncular her gün sektöre giriş yapıyor.

Bitcoin Her Geçen Gün Daha da Güçleniyor

Bogart, Bitcoin’in her geçen gün daha da güçlendiğini iddia ediyor. Bogart, Bitcoin’in hala hayatta olduğunu ve her geçen gün korkutucu ve bilinmeyenlerden güvenilir ve kendini kanıtlanmış bir evreye geçiş yaptığını söylüyor.

Bogart’ın asıl kastettiği şey ise öncü kripto para biriminin daha kötü dönemlerden geçtiği ve hayatta kaldığı. Bitcoin her seferinde daha güçlü hale geliyor. Bitcoin şimdi, her zamankinden daha fazla çözüme ve güvene sahip. Bunun kanıtı ise emeklilik fonlarında benimsenmesi ve kurumsal faaliyetlerde kullanılmaya başlanmış olması.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x