Yükleniyor...

Huobi’den OKEx’e Dev Bitcoin Transferi! Neler Oluyor?

Whale Alert’in bildirdiğine göre dünyanın önemli kripto para borsalarından Huobi’den, bugün kripto para çekme işlemlerini askıya aldığını duyuran OKEx‘e dev bir Bitcoin (BTC) transferi gerçekleşti

Huobiden OKExe Dev Bitcoin Transferi Neler Oluyor

Whale Alert’in bildirdiğine göre dünyanın önemli kripto para borsalarından Huobi’den, bugün kripto para çekme işlemlerini askıya aldığını duyuran OKEx‘e dev bir Bitcoin (BTC) transferi gerçekleşti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

 

Whale Alert’ın yayınladığı verilere göre, OKEx’in bugün sabah saatlerinde de duyurduğumuz gibi para çekme işlemlerini askıya aldığını açıklamasının hemen ardından Huobi’den OKEx’e 2 işlemle yaklaşık olarak 22.5 milyon dolarlık BTC gönderildi. Bu işlemlerin ilkinde 997, ikincisinde ise 998 BTC transfer edildi.

“Dostum Diğer Yöne Git”

Whale Alert’in paylaşımının altına konuyla ilgili olarak yorum yapan bir Twitter kullanıcısı, “Dostum diğer yöne git” ifadelerini kullandı. Konuya esprili bir dille yaklaşan bu yorum gerçekten de durumun garipliğini ortaya koyuyor.

Ekran Resmi 2020 10 16 15.46.19

Whale Alert’in duyurusunun altındaki yorumlarda bu transferin gecikmiş BTC transfer işlemlerinden biri olabileceğine yönelik açıklamalar yer alıyor. Bu durumla alakalı da şöyle bir yorum yapılıyor:

“Gecenin bir yarısı uyandığınızda BTC’nizi güvenli bir yere gönderdiğinizi düşünürken karşılaştığınız sahne.”

Eğer bu gerçekten de gecikmiş işlemlerden kaynaklıysa Bitcoin’lerin sahibi için oldukça üzücü bir durum gibi görünüyor.


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x