Neo (NEO) Kırılıma Giderek Yaklaşıyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Neo (NEO) Kırılıma Giderek Yaklaşıyor

Asya bölgesinden kriptoya dair gelen pozitif gelişmeler, bu alandaki coin'leri hareketlendirdi, bu coin'lerin başında gelen NEO'da neler oluyor?

analiz

Asya bölgesinden kriptoya dair gelen pozitif gelişmeler, bu alandaki coin’leri hareketlendirdi, bu coin’lerin başında gelen NEO’da neler oluyor?

Asya tarafından gelen kripto endüstrisine yönelik olumlu gelişmeler, bu alan ile ilgili coin’lere hareketlilik kattı. Asya bazlı tanınan coin’lerin başında gelen NEO, birkaç gün önce kayda değer bir yükseliş ile bunu göstermişti. Fakat BTC’nin 27.250 direnici kıramamış olması, altcoin’lerde geri çekilmelere yol açtı. Direnç alanın hemen altında işlem gören NEO, bu seviyeyi aşıp patlama yapabilir mi?

Neo (NEO) Grafik Analizi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Asya token’larına olan ilginin artmaı, NEO’daki yükselişleri kaçınılmaz kıldı. 9,68 dolardan 11,50 dolara yükselen NEO, Bitcoin’in destek seviyesine inmesinden sonra değer kaybetti. Güncel olarak 10,67 dolardan işlem gören NEO, önündeki direnç alanını aştığı zaman hacimli yükselişler görebilir. NEO için direnç seviyeleri sırasıyla 10,89 – 11,95 – 12,90 ve 14,19 dolardır.

Asya trendinin arka planda kalması, yada kripto paralardaki düşüş ivmesinin devam etmesi, NEO için tehlike yaratabilir. Bu durumda NEO’da sırasıyla aylık açılış fiyatı, 9,68 ve 8,67 doların korunması büyük önem taşıyor. Bu seviyelerde alıcıların aktif rol oynayamaması, NEO’daki çöküşü hızlandırabilir.

Ekran Resmi 2023 06 03 19.37.11

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x