Yükleniyor...

Neobank Ping, 15 Milyon Dolarlık Fon Topladı

Neobank şirketi Ping, güçlü isimlerin desteklediği tohum yatırım turundan 15 milyon dolarlık bir fon toplamayı başardı.

TinyTap fon topladı

Neobank şirketi Ping, güçlü isimlerin desteklediği tohum yatırım turundan 15 milyon dolarlık bir fon toplamayı başardı.

Kripto endüstrisinde yatırım turları ve tohum finansmanları hız kesmeden devam ediyor. Özellikle, sektöre yenilik ve farklılık getirecek projelere ciddi destekler sağlanıyor. Tohum yatırım turlarında öne çıkan projeler, capital şirketler tarafından milyon dolarlık yatırım almayı başarıyor. Bu yatırımlar ile ortaya çıkan projeler, piyasaya güçlü bir giriş yapma imkanı buldu. Bunlardan biri olan Ping, capital şirketlerin bulunduğu tohum yatırım turunda 15 milyon dolar topladı.

Y Combinator Destekli Proje: Ping

2021 yılında kurulan ABD merkezli şirket, faaliyetlerine hızla başlattı. Kuruluşunun ilk birkaç ayında 1 milyon dolarlık bir işlem hacmi gerçekleştirmeyi başardı. Platform, yaklaşık dört ay önce Y Combinator tarafından piyasaya sürüldü.

Neobank hizmeti sunan Ping, uluslararası bir ağ oluşturmayı hedefliyor. Şirket, dijital mecralarda çalışanlara ve serbest piyasa sektörüne yönelik hamleler yapacak. Platform, dolar cinsinden ödeme işlemlerine ve yerel para birimine dönüştürme süreçlerine odaklandı. Ayrıca platform kullanıcıları, platform üzerinde banka hesapları da oluşturabilecek.

Ping kurucu ortağı Jack Saracco, giderek genişleyeceklerinin altını çizdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner