Yükleniyor...

NetCents’ten Visa Logolu Kripto Para Destekli Kredi Kartı

Kanada merkezli kripto ödeme sağlayıcısı NetCents, kart ile kripto para ödemeleri için teknik entegrasyonu tamamladı.

Kripto varlik odeme yontemleri

Kanada merkezli kripto ödeme sağlayıcısı NetCents, kart ile kripto para ödemeleri için teknik entegrasyonu tamamladı. Diğer kripto kartlarından farklı olarak, NetCents’in kartında kullanıcıların kullanacağı kripto para birimini önceden yüklemeleri gerekmiyor. Ön yüklemeli kartlarda alış ve satış arasında farklar oluşabiliyor ve harcandığı zamandaki kripto değeri sistemsel olarak sorunlar çıkartıyordu. NetCents kartı ise cüzdanınıza doğrudan bağlı olacak ve dilediğiniz kripto para birimini gerçek zamanlı olarak harcamanızı sağlayacak.

Şirket kart kullanıcıları için satın alma esnasında anında yerleştirme teknolojisini kartlarına uyguladı. Ayrıca tüm kartlar NetCents borsa fiyatlarına da doğrudan olarak entegre halde çalışacak. Kartın mevcut ekosisteme olan entegrasyonu tamamlandıktan sonra kartın gerçek kullanım alanlarındaki testlerine başlanacak. Tüm bu testlerin ardından kartın kullanıma sunulması bekleniyor.

NetCents kredi kartları Visa logolu olacak. Ayrıca kartlar NetCents tarafından hazırlanan uygulamaya da entegre edilecek. Bu sayede kart sahipleri tüm harcamalarını, bakiyelerini, ve borçlarını kolaylıkla telefonundan veya tabletinden görebilecek.

Kullanıcılar ayrıca kart aracılığı ile üç adete kadar kullanacakları kripto para birimini seçebilecekler. Diğer bir yandan kartın desteklediği kripto varlıklar ise şu şekilde; Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Ethereum (ETH) ve Litecoin (LTC). Ancak ilerleyen günlerde desteklenen kripto para biriminin sayısının artması planlanıyor.

İlk olarak Kanada’da kullanıma sunulacak olan NetCents kartları daha sonra diğer ülkelere de kullanıma sunulacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x