Yükleniyor...

Next Block Expo, Web3 Alanına Yoğunlaşacak

24-25 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek Next Block Expo (NBX), Web3 dünyasının etkili isimlerini, markalarını ve projelerini buluşturacak.

web3

24-25 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek Next Block Expo (NBX), Web3 dünyasının etkili isimlerini, markalarını ve projelerini buluşturacak.

Coinkolik ve BTCHaber‘in medya partneri olduğu NBX, Polonya’nın başkenti Varşova‘daki Multikino Zlote Tarasy‘de gerçekleştirilecek. Bu etkinlikte, Web3 dünyasının derinliklerine inilecek. WBX, birbirinden önemli isimlere, kripto endüstrisinin de yakından tanıdığı projelere ve özel etkinliklere ev sahipliği yapacak.

Next Block Expo, Web3 Dünyasını Bir Araya Getiriyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Web3 dünyasının kapılarını aralayacak olan Next Block Expo (NBX), maksimum katılımcıya ulaşmak üzere. Etkinliğe yoğun ilgi gösteriliyor. Ayrıca NBX, etkinliğe metaverse üzerinden canlı katılım sağlamak için Unbound ile ortaklık kurdu. Bu sayede insanlar, metaverse aracılığıyla etkinliği takip edebilecekler.

nbx sponsorlu 1

Bilet satışlarını başlatan NBX, birbirinden önemli isimleri Polonya’nın başkenti Varşova’ya getiriyor. Katılımcılar, sektörün liderlerini ve Web3’ün önde gelen markalarını dinleyebileceler. Polygon, Binance, Polkastarter, BNB Chain, Bitmarkets BitDAO ve daha fazlası etkinlikte yer alacak.

Metaverse aracılığıyla etkinliğe katılan katılımcılar NBX Varşova ana sahnesinden canlı konuşmaları takip edebilecekler. Ayrıca katılımcılar, hediyelerin ve marka asistanlarıyla iletişimin de keyfini sürebilecekler.

Etkinliğin odağında, Web3 dünyasının derinlikleri ve geleceği yer alıyor. 24-25 Mayıs arasında düzenlenecek etkinlikte, NBX Pitch Arena adlı bir sahne bulunacak. Pitch Arena‘da Web3 girişimleri ve fikirleri sergilenecek. En iyi performans ise ödüllendirilecek.

NBX Pitch Arena’ya katılım sağlamak isteyenler; https://nextblockexpo.com/pitch-contest/ adresine ulaşabilirler.

Etkinlik hakkında daha fazla detay için; https://nextblockexpo.com


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x