Yükleniyor...

NFL, Takımlar Üzerindeki Kripto Sınırlamalarını Esnetti

CNBC'nin haberine göre NFL, takımlara blockchain şirketleriyle sponsorluk anlaşmaları için sınırlı izin verdi.

NFL

CNBC’nin haberine göre NFL, takımlara blockchain şirketleriyle sponsorluk anlaşmaları için sınırlı izin verdi. Ancak belirli kripto paralar ve taraftar tokenları için kısıtlamalar sürüyor.

CNBC, NFL’in iki yetkilisi Renie Anderson ve Brian Rolapp tarafından yayınlanan bir bildiriye atıfta bulunarak “Kulüplerin doğrudan kripto para birimini teşvik etmeleri yasaklanmaya devam edecek” dedi.

NFL, kripto teknolojisinin bir değerlendirmesini tamamladıktan sonra, “marka riski üstlenmeden tanıtım ilişkilerine” izin verme kararı aldı. Takımların blockchain şirketleriyle yapacağı anlaşma NFL’in onayına tabi olacak ve blockchain şirketlerini reklamı stadyum tabelalarında yer alamayacak.

NFL’nin tüketici ürünleri başkanı Joe Ruggiero, takımlar ve blockchain şirketleri arasında yapılan anlaşmanın üç yılı geçmeyeceğini söyledi. Ayrıca NFL’in lig çapındaki blockchain haklarını da bir şirkete satabileceğini vurguladı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner