Yükleniyor...

NFT Çılgınlığı Devam Ediyor! Bir Gezegen Almak İster miydiniz?

Yıldızlararası keşif için blockchain tabanlı bir oyun sizce de güzel olmaz mıydı?

project nebula game nft

Yıldızlararası keşif için blockchain tabanlı bir oyun sizce de güzel olmaz mıydı? Project Nebula, oyun severlere böyle bir fırsat sunuyor. Sürekli genişleyen bir evrende benzersiz gezegenleri, eserleri ve daha fazlasını keşfederek onlara sahip olma imkanınız var.

Project Nebula’nın gelişimi birkaç temel oyun kavramından yola çıktı. Project Nebula ortaya çıkarken ekip kendilerinin oynamak isteyeceği bir oyun yaratmak amacıyla yola koyuldu. Bu konsept strateji oyunlarını ve koleksiyon oyunlarını tek bir oyunda bir araya getiriyor.

Kısacası Project Nebula, ICON blok zincirinde yer alan uzay temalı, koleksiyon yapılabilen bir strateji oyunudur. Sürekli genişleyen bir evrende benzersiz gezegenleri, eserleri ve daha fazlasını keşfederek onlara sahip olma imkanı elde edersiniz. Project Nebula’daki gezegenler, oyuncuların oyun içi Marketplace üzerinden talep edebileceği, takas edebileceği ve satabileceği non fungible token’lardır (NFT’ler). Oyun, açık keşif, araştırma ve kaynak yönetimi gibi 4X oyun türünden öğeler içerir.

Ekran Resmi 2020 11 13 19.57.26 1

Büyüyen Bir NFT Evreni

Project Nebula Evreni, tümü kendi tasarımları, hikayeleri ve kaynakları olan, tamamen benzersiz dijital koleksiyon parçalarının büyüyen bir alanıdır. Project Nebula, ICON blok zinciri tarafından desteklenmektedir. Oyunda bir şeye sahip olduğunuzda, reddedilemez bir şekilde sizindir. Yani dünyadaki durumun aksine ona sonsuza kadar sahip olabilirsiniz.

Beş gezegen sınıfıyla karşılaşmak için evreni dolaşın: Ortak, alışılmadık, nadir, efsanevi ve mit. Nadir gezegenlerde oyuncuları bekleyen pek çok ilginç keşif bulunmaktadır. Oyun ile şunları yapmak mümkün:

 • Gezegen satın alın, keşif yapın.
 • Evreni dolaşın.
 • Gezegeninizin altyapısını yükseltin.
 • Gezegenin gücünü ve değerini artırmak için binalar inşa edin.
 • Yörünge yatırımlarınızdan gerçek para kazanmak için Pazar Yeri’ni kullanın.
 • Oyuncular, gezegenlerine özgü büyüleyici panoramaları ve film müziklerini bir araya getirebilirler.

Ekran Resmi 2020 11 13 19.55.38

Planet Ön Satış Aşaması

Project Nebula şu anda ön satışın 3. haftasında. Ön satışa katılmak için şu talimatları uygulamanız yeterli olacak:

 1. Pazarda oturum açmak için bir ICON cüzdanına ihtiyacınız olacak. ICONex cüzdan Chrome Web Mağazası’nda mevcut.
 2. ICONEX cüzdanını destekleyen bir tarayıcı kullanmanız gerekir. Chrome veya Brave kullanabilirsiniz.
 3. ICX’i ICON cüzdanınıza gönderin. Cüzdanınızda yıldızlar arası yatırımlar için gerekecek yeterli para olduğundan emin olur.
 4. Marketplace’te oturum açın.
 5. Hazırsanız, ilk gezegeninizi alabilirsiniz. Bunun için satın almak istediğiniz bir gezegen bulun ve “ICX için Satın Al” düğmesine tıklayın.

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x