Yükleniyor...

NFT Finans Protokolü Insrt, SAFT Turunda 2,2 Milyon Dolar Fon Topladı

Insrt Finance protokolünün arkasındaki güç olan Insrt Labs, tohum öncesi finansman turunda 2,2 milyon dolar topladı.

yatirim

Insrt Finance protokolünün arkasındaki güç olan Insrt Labs, tohum öncesi finansman turunda 2,2 milyon dolar topladı. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Insrt Labs tarafından perşembe günü yapılan açıklamaya göre, Hashkey Capital ve Infinite Capital’in ortak liderlik ettiği tura Sky9 Capital ve Polygon’un DeFi Başkanı Hamzah Khan katılım sağladı. Insrt Labs’in kurucu ortağı ve CEO’su Lauris Zvirbulis, The Block’a yaptığı açıklamada, finansmanın gelecekteki tokenler (SAFT) için basit bir anlaşma yoluyla gerçekleştirildiğini söyledi. 

Insrt Token, Yılın Üçüncü Çeyreğinde Piyasaya Sürülecek

Insrt Labs, 2022’nin Mart ayında Lauris Zvirbulis, Daniel Tsoy ve takma adlı kripto yatırımcısı Hentai Avenger tarafından kuruldu. Insrt Finance protokolü geçtiğimiz Aralık ayında yayına girdi ve kullanıcıların NFT ticareti ile getiri elde etmelerini sağlıyor. 

Protokolün ilk ürünü olan ShardVaults, kullanıcıların pasif getiri çiftçiliği ile birlikte NFT’ler ile etkileşim kurmasını sağlıyor. Zvirbulis konuyla ilgili yorumunda şu ifadeleri kullandı:

“Yeni cüzdan etkileşimlerinin çoğunun NFT’lerle olduğu düşünüldüğünde, NFT finans ilkelerinin DeFi farming işlemleri yerine günlük 30.000 aktif NFT yatırımcı tabanını yakalamaya ve daha fazlasına odaklanması gerektiğine inanıyoruz.” 

ShardVaults’taki mevcut toplam kilitli değerin 600.000 dolar olduğunu söyleyen Zvirbulis, Shard sahiplerinin şu anda spot NFT etkileşimine ek olarak yıllık yüzde 13, yüzde 15 getiri elde edebileceğini sözlerine ekledi. 

Ethereum üzerine inşa edilen Insrt Finance, yakın gelecekte diğer blok zincirlerini desteklemeyi de planlıyor. Zvirbulis, Insrt’in önümüzdeki iki ay içinde uzayda bir ortakla omnichain ShardVaults başlatmayı planladığını ve Polygon ile çalışmayı düşündüğünü söyledi. 

Zvirbulis’e göre Insrt token’ın bu yılın üçüncü çeyreğinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. 


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x