NFT Girişimi Yakoa, 4.8 Milyon Dolar Topladı • Coinkolik
Yükleniyor...

NFT Girişimi Yakoa, 4.8 Milyon Dolar Topladı

NFT dolandırıcılık tespit girişimi Yakoa, katıldığı bir yatırım turundan yaklaşık 5 milyon dolarlık bir fon topladı.

NFT Girisimi Yakoa 4.8 Milyon Dolar Topladi

NFT dolandırıcılık tespit girişimi Yakoa, katıldığı bir yatırım turundan yaklaşık 5 milyon dolarlık bir fon topladı.

Büyüyen ve gelişen NFT sektöründe, yeni çıkan projelerin sayısında artış yaşanıyor. Kripto ve blockchain benimsenmesinin artış gösterdiği bu dönemde, projeler yoğun mesai harcıyor. Özellikle yatırım turları, kıymetli projelere fon sağlayarak destek oldu. Bu turlarda, NFT ve metaverse projelerine yoğun ilgi gösterildi. Yine bir NFT projesi olan platform, güçlü isimlerin yer aldığı yatırım turundan 4.8 milyon dolar topladı.

Yakoa, NFT Girişimiyle Dikkat Çekti

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

NFT sektöründe dolandırıcılığa karşı geliştirilen Yakoa, Brevan Howard Digital şirketinin yönettiği yatırım turunda güçlü bir destek aldı.

Kaliforniya merkezli bir NFT dolandırıcılık tespit girişimi olan Yakoa, tohum finansman turunu başarıyla tamamladı. Tura katılan diğer şirketler arasında, Volt Capital, Uniswap Labs Ventures, Orange DAO gibi şirketler de yer aldı.

Yakoa, yılın başlarında iki yakın arkadaş tarafından kuruldu. Andrew Dworschak ve Graham Robinson, projenin kurucu ortakları oldu.

Girişim, NFT’leri endeksleyerek dolandırıcılığı tüketiciye ulaşmadan önce yakalamayı amaçlıyor. Platform, bunun için AI teknolojisini kullanacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x