Yükleniyor...

NFT Meraklıları İstanbul Blockchain Haftası’nda Buluşuyor

İstanbul Blockchain Haftası'nın açılışı, NFT içeriğine odaklanan özel bir etkinlik günü ile yapılacak.

NFT Meraklilari Istanbul Blockchain Weekte Bulusuyor

İstanbul Blockchain Haftası’nın açılışı, NFT içeriğine odaklanan özel bir etkinlik günü ile yapılacak.

NFT’ler için gelişen pazar, sanat, müzik ve finans dünyalarına hızlı bir giriş yaptı. NFT olarak piyasaya sürülen kripto varlık koleksiyonları pazarı, 2021 yılında yükselişe geçerek patlama yaşadı. Birçok kişinin ilgisini çeken NFT için büyük topluluklar oluşturuldu ve yeni uygulamalar ortaya konuldu. NFT’lerin dünya çapında işletmelere ve içerik oluşturuculara sağladığı fırsatların keşfedileceği İstanbul Blockchain Haftası etkinliğinde de NFT meraklıları bir araya geliyor.

İstanbul Blockchain Haftası, Açılışını NFT Günü İle Yapıyor

İstanbul Blockchain Week, NFT’lerin bugünü ve geleceğinin yanı sıra Metaverse’den giyilebilir dijital moda ürünlerine kadar entegrasyonunun ele alınacağı etkinliğin kapılarını 14 Kasım’da açıyor.

Küresel NFT pazarındaki önemli karar vericiler ve fikir liderlerinin bir arada olacağı etkinlik konuşmacıları arasında; Cointelegraph Genel Yayın Yönetmeni Kristina Lucrezia Cornèr, spor dünyasında taraftarlara özel NFT ve blockchain teknolojileri geliştiren Capital Block CEO’su Tim Mangnall, VRFuture İletişim Direktörü Bobby Makepeace, NFTrade CEO’su Ori Levi, Hape’in Kurucu Ortağı Matt Sypien, Lazy Lions Kurucu Ortağı ve CEO’su Ashur gibi isimler yer alıyor.

NFT Metaverse

Etkinlikte, en iyi NFT yaratıcılarının ve platformlarının müzik, sanat, moda ve kültür endüstrilerini dönüştürdüğü noktalar konuşulacak. NFT’lerin işlevi, NFT koleksiyonlarına yardımcı programların hayati önemi, çevrimiçi depolama, teknolojiye etkileri, NFT’lerin protokollere ve DAO’lara bağlı olması gibi birçok başlık ele alınacak.

AR ve VR deneyimiyle heyecan verici koleksiyonların bulunduğu NFT Galeri ve eğitim atölyeleri NFT Günü’nün diğer etkinlikleri olarak öne çıkıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner