Yükleniyor...

NFT Platformu Blur için Hırsızlık Uyarısı!

Kripto hırsızları, oluşturdukları web siteler aracılığıyla Blur (BLUR) token'larını talep etmek isteyen kişilerin cüzdanlarına göz dikti.

hacker

Kripto hırsızları, oluşturdukları web siteler aracılığıyla Blur (BLUR) token’larını talep etmek isteyen kişilerin cüzdanlarına göz dikti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Özellikle de kripto piyasasının hızla artış göstermesi, kripto hırsızlarını adeta harekete geçirdi. Geçtiğimiz günlerde borç verme platformu olan Euler Finance’ın kripto saldırısına uğraması buna büyük bir örnek olmuştu. İllegal olayların giderek artması, kripto sektöründeki korkuyu giderek artırdı. Veri platformu olan TrustCheck’in yayınlamış olduğu verilere göre, kripto cüzdanlarını kötü amaçla oluşturulan web sitelere bağlayan Blur kullanıcılarından 300.000 dolardan fazla bakiye çalındı.

Kripto Hırsızlıkları Devam Ediyor

20221107 Blur4 1200x675 1

Sektörün yukarı yönlü fiyatlamasıyla doğru orantılı olarak artan kripto hırsızlıkları, tekrardan gündeme gelmiş görünüyor. Euler Finance tarafında büyük yankı uyandıran kripto hırsızlık olayları, güncel olarak NFT severleri hedeflemiş durumda. Yakın süreçte adından çokça söz ettiren dev NFT Platformu Blur, bu sefer de kripto hırsızlarının yeni gözdesi haline geldi.

NFT’lerde giderek artan hacim ve popülerlik, kripto hırsızlık vakalarını NFT sektörüne yöneltti. Hırsızlık amacıyla oluşturulan çeşitli web siteleri, Blur yatırımcılarının kripto cüzdanlarını radarına almış gözüküyor.Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x