Yükleniyor...

NFT Ticaret Hacmi Şubat Ayında 2 Milyar Dolara Çıktı

NFT ticaret hacmi Şubat ayında uzun zamanın ardından 2 milyar dolara ulaştı.

NFT Girisimi Yakoa 4.8 Milyon Dolar Topladi

NFT ticaret hacmi Şubat ayında uzun zamanın ardından 2 milyar dolara ulaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

NFT’lerde gerçekleşen işlemler 2022 yılında uzun zamandır hiç olmadığı kadar düştü. Bu düşüşte elbette ki iflasların ve kripto para fiyatlarının düşük olması da etkendi.

NFT Alım Satım Hacmi Şubat’ta 2 Milyar Dolara Ulaştı

NFT satım hacmi 2022’de sektörün en düşük seviyelerine kadar inmişti. 2023’ün gelmesiyle birlikte sektörde iyileşmeler görülmesi NFT’lere de yaradı. Şubat ayında NFT’lerin alım satım hacmi 2 milyar dolara ulaştı.

DappRadar’ın Şubat ayı raporuna göre, büyük artışın tetikleyicileri arasında devam eden NFT pazar savaşı, Yuga Labs’ın sadık kitlesi ve başarılı lansmanları yer alıyor.

blur nedir blur airdrop

Web3 veri platformu DappRadar’ın en son sektör raporuna göre, NFT işlem hacimleri Şubat ayında 2 milyar dolara ulaştı. Bu Luna çöküşünden bu yana en yüksek hacim değeri olarak kayıtlara geçti.

Artışın çoğu, sıfır ücretli pazar yeri Blur‘un artan popülaritesine bağlanabilir. NFT satışları, yani işlem gören token sayısı Ocak ayına göre yaklaşık yüzde 32 azalırken, işlem hacmi, bu işlemlerde işlem gören kripto para miktarı yaklaşık yüzde 120 arttı. Bunun büyük bir kısmı, Blur’un Şubat ortasındaki yerel jeton airdrop’undan önce teşvik edilen alım satımlarla ilgili oldu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x