Yükleniyor...

Nic Cary (BlockChain.info CEO’su) Apple’ın Bitcoin İzni için İyimser

Bu haftanın en büyük haberi, kuşkusuz Apple'ın, Bitcoin ile ilgili uygulamalara izin vermesi oldu.

Bu haftanın en büyük haberi, kuşkusuz Apple’ın, Bitcoin ile ilgili uygulamalara izin vermesi oldu. Apple, daha önceden Blockchain.info’nun da aralarında bulunduğu çoğu Bitcoin ile ilişkili uygulamayı kaldırması üzerine kullanıcılarından büyük tepki almış ve son olarak bu uygulamalara App Store’da izin verme kararı almıştı.

App Store Rehberin’deki 11.17 bölüm maddesine göre, “Uygulamalar, onaylanmış dijital para birimlerinin transferlerinde kullanıcılarına, eyalet ve federal kanunların çerçevesinde kolaylık sağlayabilirler.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Newsbtc’nin haberine göre, Nic Cary – Blockchain.info CEO’su, Apple gelişmesi üzerinde şunlara değindi:

“Bu haberler için oldukça iyimseriz. Android’e geçen pek çok kullanıcı ve geliştirici için Apple’ın bu adımı, bu kullanıcıları tekrar kendisine kazandıracaktır.”

Ve öyle de olacaktır. Çünkü çoğu Apple kullanıcısı, Bitcoin ile ilişkili uygulamaların kaldırılması üzerine cihazlarını parçalamış ya da satıp, yerine Android cihazlar almışlardı.

Cary son olarak şunları belirtiyor: “Blockchain iOS uygulaması tekrar yayınlayacağız ve daha çok yatırım yapmak ve mobildeki tecrübemizi geliştirmek için heyecanla beklemekteyiz.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x