NiftyApes, Güçlü İsimlerden 4.2 Milyon Dolarlık Fon Topladı
Yükleniyor...

NiftyApes, Güçlü İsimlerden 4.2 Milyon Dolarlık Fon Topladı

Variant ve FinTech Collective tarafından yönetilen yatırım turunda NiftyApes, güçlü yatırımcılardan yaklaşık 4 milyon dolarlık tohum fonu topladı.

NiftyApes Guclu Isimlerden 4.2 Milyon Dolarlik Fon Topladi

Variant ve FinTech Collective tarafından yönetilen yatırım turunda NiftyApes, güçlü yatırımcılardan yaklaşık 4 milyon dolarlık tohum fonu topladı.

Kripto para piyasasında son zamanların yeni trendi yatırım turları oldu. Sektöre yeni çıkacak ya da sektörde geliştirmeler yapacak projeler, yatırım turlarından fon arayışına giriyor. Özellikle güçlü isimlerin hakimiyetindeki turlar, potansiyelli projelere milyon dolarlık fon desteği sağlıyor. Bu yatırım turlarından birisi, Variant ve FinTech Collective tarafından yönetildi.

NiftyApes, Coinbase Ventures’in Dikkatini Çekti

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Yeni NFT projesi NiftyApes, Coinbase Ventures‘in de aralarında olduğu güçlü isimlerden yatırım aldı. Proje yapısını belirleyen şirket, kullanıcıların herhangi bir NFT ticaretinde kredi kullanmasına olanak sağlayacak.

Yatırım turunda ayrıca, Robot Ventures, Polygon, The LAO, FlamingoDAO, Ryan Sean Adams gibi isimler de yer alıyor. NiftyApes tarafına Coinbase Ventures‘ten gelen ilgi de dikkat çekti.

Projenin kurucuları Zach Herring ve Kevin Seagraves, topladıkları fonları ekibi büyütmek ve proje geliştirmesi için kullanmak istiyor. Sektördeki borç veren platformların haksız zenginleşmesini gören NiftyApes, NFT piyasası için kredi verme platformu inşa ediyor.

Kripto ayı piyasası devam ederken, blockchain ürünlerine olan ilgi günden güne artıyor. Metaverse, NFT, GameFi, DeFi ve DEX tarafında yatırımcı sayısı artıyor. Yeni projelerin ve yeni ürünlerin ortaya çıkması, kripto piyasasının genişlemesine yardımcı oluyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x