Yükleniyor...

Ninja Squad ve Ledger, Ekosistem Birlikteliğine Gidiyor

Dijital varlık güvenlik kuruluşu ve cüzdan üreticisi Ledger, Türkiye'nin popüler NFT projesi Ninja Squad ile iş birliğine gittiğini duyurdu.

ninja squaddd

Dijital varlık güvenlik kuruluşu ve cüzdan üreticisi Ledger, Türkiye’nin popüler NFT projesi Ninja Squad ile iş birliğine gittiğini duyurdu.

NFT projesi Ninja Squad, Web3 topluluğunu eğitim ve yenilikle güçlendirmek amacıyla Ledger ile birlikte hareket edeceğini duyurdu. Crypto Kemal olarak bilinen Kemal Hiçyılmaz‘ın kurucusu olduğu Ninja Traders‘ın da desteklediği NFT projesi Ninja Squad, Ledger iş birliği ile küresel çaptaki ivmesine bir yenisini daha ekledi.

Ledger, iş birliği kapsamında Ninja Squad’ın kimliğine uygun ve limitli sayıda özel tasarım soğuk cüzdanlar üretecek. Ledger ve Ninja Squad, Web3 topluluğunu küresel çapta eğitim ve yenilikle güçlendirmeyi de hedefliyor. 

Ninja Squad, Ledger ile Ortak Hareket Edecek

Türkiye’nin önde gelen NFT projelerinden Ninja Squad, yeni bir iş birliğine gitti. Ninja Squad, kripto cüzdanı üreticisi Ledger ile, Web3 topluluğunun gelişimi ve ekosistem güçlendirme çalışmaları kapsamında ortak hareket edecek.

Web3 okuryazarlığı ve güvenliğini artırmak için güçlerini birleştiren Ledger ve Ninja Squad, kripto ve NFT ticareti alanında kullanıcıların daha bilinçli kararlar verebilmeleri için sorumluluk üstleniyor. Ledger’ın, iş birliği kapsamında Ninja Squad’ın kimliğine uygun ve limitli sayıda özel tasarım donanım cüzdanlar üretmesi bekleniyor. Yeni tasarımlar ünlü isimler ile topluluk üyelerine hediye edilecek.  

Ninja Squad, sosyal medya platformu Twitter aracılığıyla yeni bir iş birliği yaptığını duyurmuştu. Ninja Squad, Ledger ile birlikte Web3 topluluğunu eğitim ve yenilikle güçlendirmek için hareket edeceğini açıkladı.

Ledger iş birliğini duyuran bir diğer isim de Ninja Traders‘ın kurucusu Crypto Kemal (Kemal Hiçyılmaz) oldu. Hiçyılmaz, Ledger‘ın Ninja‘ya özel tasarlanmış limitli cüzdanlardan üreteceğini belirtti. Ayrıca Hiçyılmaz, projenin sektör devi markalar tarafından kabul görmesinin de altını çizdi.

Ledger ve Ninja Squad, özellikle Web3’de varlıkların korunması, güvenliği ve donanım cüzdan kullanımıyla alakalı içerikler yayınlayacak. Halihazırda Ninja Academy’de NFT, kripto, temel ve teknik analiz, Price Action eğitimleri mevcut olan Ninja Squad, Ledger ortaklığıyla beraber bu eğitime varlık güvenliği ve korunması ile alakalı da detaylı bir içerik ekleyecek. Yayınlar YouTube, Twitch ve Discord üzerinden yapılacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x